BRABUS otrzyma opony Yokohama ADVAN Sport | MOTOFAKTOR

BRABUS otrzyma opony Yokohama ADVAN Sport

Yokohama ADVAN Sport V107 została zatwierdzona do stosowania w modelu BRABUS 700/800/900 Off Roader opartym na Mercedesie AMG G 6.

Firma Brabus zatwierdziła opony ADVAN Sport V107 w rozmiarze 305/35R23 111Y XL, aby zapewnić swojemu autu równowagę osiągów w połączeniu z doskonałym komfortem i bezpieczeństwem jazdy, w tym osiągami na suchej oraz mokrej nawierzchni i stabilnością kierowania.

 

Brabus jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw tuningowych i producentów samochodów. Od samego początku zajmuje się głównie tuningiem aut marki Mercedes-Benz, jednak sławę firmie przynoszą również przeróbki topowej odmiany samochodów spod znaku Maybach. Od 2005 roku Brabus współpracuje z firmą Yokohama Rubber w zakresie rozwoju opon.

 

Yokohama Rubber aktywnie rozwija na całym świecie swoją flagową markę opon ADVAN. Opony te są od wielu lat stosowane nie tylko jako oryginalne wyposażenie w wiodących na świecie samochodach o wysokich osiągach, ale także w konkurencyjnych sportach motorowych. W 2022 roku japoński producent planuje wzmocnić sprzedaż opon letnich marki ADVAN, wprowadzając do sprzedaży nowy flagowy model ADVAN Sport V107, a także nową ekstremalnie efektywną oponę do sportów ulicznych ADVAN NEOVA AD09.

 

Źródło: Yokohama

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).