BRABUS otrzyma opony Yokohama ADVAN Sport | MOTOFAKTOR

BRABUS otrzyma opony Yokohama ADVAN Sport

person Adrian Januszkiewicz 28/01/2022

Yokohama ADVAN Sport V107 została zatwierdzona do stosowania w modelu BRABUS 700/800/900 Off Roader opartym na Mercedesie AMG G 6.

Firma Brabus zatwierdziła opony ADVAN Sport V107 w rozmiarze 305/35R23 111Y XL, aby zapewnić swojemu autu równowagę osiągów w połączeniu z doskonałym komfortem i bezpieczeństwem jazdy, w tym osiągami na suchej oraz mokrej nawierzchni i stabilnością kierowania.

 

Brabus jest jednym z wiodących na świecie przedsiębiorstw tuningowych i producentów samochodów. Od samego początku zajmuje się głównie tuningiem aut marki Mercedes-Benz, jednak sławę firmie przynoszą również przeróbki topowej odmiany samochodów spod znaku Maybach. Od 2005 roku Brabus współpracuje z firmą Yokohama Rubber w zakresie rozwoju opon.

 

Yokohama Rubber aktywnie rozwija na całym świecie swoją flagową markę opon ADVAN. Opony te są od wielu lat stosowane nie tylko jako oryginalne wyposażenie w wiodących na świecie samochodach o wysokich osiągach, ale także w konkurencyjnych sportach motorowych. W 2022 roku japoński producent planuje wzmocnić sprzedaż opon letnich marki ADVAN, wprowadzając do sprzedaży nowy flagowy model ADVAN Sport V107, a także nową ekstremalnie efektywną oponę do sportów ulicznych ADVAN NEOVA AD09.

 

Źródło: Yokohama

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).