Biuletyny Techniczne SKF – marzec 2013 | MOTOFAKTOR

Biuletyny Techniczne SKF - marzec 2013

person Sabina Słąba 4/03/2013

Zobacz porady ekspertów SKF na temat wymiany łożyska kół, wymiany pasków rozrządu w samochodach marki Renault oraz samych pasków rozrządu.

Biuletyn Techniczny “Dodatkowe instrukcje montażowe podczas wymiany łożyska koła”

 

Zawiera instrukcje montażowe przydatne podczas wymiany łożyska koła.

 

Biuletyn Techniczny “Zestawy z plastikowymi zaślepkami”

 

Prezentuje informacje dotyczące zestawów układu rozrządu z plastikowymi zaślepkami do modeli Renault: Clio II/III – Espace III/IV – Kangoo – Laguna I/II/III – Megane I/II – Modus – Scenic I/II – Grand Scenic – Thalia – Vel Satis – Avantime.

 

Biuletyn Techniczny “Budowa paska rozrządu”

 

Zawiera informacje na temat budowy paska rozrządu. Zgodnie ze specyfikacją producentów samochodów proces łączenia paska rozrządu może być realizowane zarówno przez zszywanie jak i zgrzewanie na tylnej płaszczyźnie paska lub wewnątrz paska. Czasami miejsce łączenia jest bardziej widoczne niż w innych paskach. Dodatkowo, niektóre paski mają więcej niż jedno łączenie.

 

Źródło: SKF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).