BFGoodrich Activan 4S: opona całoroczna do samochodów dostawczych | MOTOFAKTOR

BFGoodrich Activan 4S: opona całoroczna do samochodów dostawczych

person Redakcja 20/05/2022

BFGoodrich wprowadza na rynek nową oponę całoroczną przeznaczoną do samochodów dostawczych, która jest odpowiedzią na potrzeby kierowców.

Nowa opona BFGoodrich Activan 4S zaprojektowana do samochodów dostawczych zapewnia większe bezpieczeństwo o każdej porze roku i podczas różnych warunków pogodowych panujących na drodze. Posiada ona klasę B w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni, jak również oznaczenie 3PMSF, które jest gwarancją wyjątkowo dobrej przyczepności i mobilności na śniegu.

 

BFGoodrich Activan 4S powstała w odpowiedzi na oczekiwania kierowców i fachowców korzystających z różnych modeli samochodów dostawczych i niewielkich ciężarówek. Ponieważ opona jest odpowiednia do jazdy o każdej porze roku, dlatego gdy nadchodzi zima, wymiana czy przechowywanie ogumienia stają się zbędne. Dzięki temu wybór BFGoodrich Activan 4S daje sporą oszczędność czasu, jest korzystny cenowo oraz zapewnia łatwe użytkowanie.

 

Bieżnik opony tworzy siatka połączonych ze sobą rowków, która została tak zaprojektowana, aby skuteczniej odprowadzać wodę. Długość centralnych klocków i gęstość lameli zapewnia oczekiwaną sztywność, a tym samym skuteczną przyczepność na mokrej nawierzchni.

 

Opona BFGoodrich Activan 4S jest dostępna w 18 rozmiarach i dzięki temu pokrywa obecnie 85 proc. rynku sprzedawanych opon całorocznych do samochodów dostawczych. Do 2023 r. oferta rozmiarowa tego modelu zwiększy się między innymi o wersję 17”.

Źródło: BFGoodrich

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).