Bezpłatne szkolenie Autos w Smardzewicach | MOTOFAKTOR

Bezpłatne szkolenie Autos w Smardzewicach

person Adrian Januszkiewicz 16/10/2018

Już jutro (17 października) odbędzie się kolejne bezpłatne szkolenie sieci Autos, które tym razem będzie miało miejsce na terenie gminy Smardzewice.

Zakres szkolenia obejmie diagnostykę uszkodzeń bloku silnika (Mahle) oraz diagnostykę uszkodzeń w układzie przeniesienia napędu (ZF).

 

Szkolenie odbędzie się na terenie Hotelu Kruk pod adresem: Swolszewice Małe – Borki 80, 97-213 Smardzewice w godzinach 10:00-17:00. Szkolenie jest bezpłatne, a ilość wolnych miejsc ograniczona, stąd o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Chęć udziału w szkoleniu należy zgłaszać do Karola Filarskiego, specjalisty ds. wyposażenia warsztatów i szkoleń firmy Autos, pod nr telefonu +48 723 686 885 lub adres e-mail: k.filarski@autos.com.pl.

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).