Baselinker – korzyści z integracji z systemem cairo.ERP FALCON5 | MOTOFAKTOR

Baselinker - korzyści z integracji z systemem cairo.ERP FALCON5

person Adrian Januszkiewicz 7/05/2019

CAIRO-soft dla klientów korzystających z systemu cairo.ERP FALCON5 wprowadza moduł integracji z Baselinker, aby usprawnić zarządzanie sprzedażą.

Manager Baselinker jest wielofunkcyjnym systemem zapewniającym zarządzanie sprzedażą za pośrednictwem najpopularniejszych w Polsce portali aukcyjnych takich jak Allegro, eBay i Amazon. Jest wysoce zautomatyzowanym pośrednikiem w komunikacji umożliwiającym obróbkę i wystawianie aukcji oraz obsługę spływających zamówień.

 

System cairo.ERP FALCON5 dzięki integracji z Baselinker zyskuje wiele nowych funkcjonalności:

 

 • Zarządzanie sprzedażą na popularnych serwisach aukcyjnych
 • Synchronizacja danych towarów cairo.ERP FALCON5 z portalami aukcyjnymi
 • Automatyczne wysyłanie informacji o towarach: nazw i symboli towarów, zdjęć oraz dodatkowych symboli alternatywnych
 • Zsynchronizowana baza danych, do systemu cairo.ERP FALCON5 został dodany oddzielny katalog towarów dla Baselinker połączony z magazynem cairo.ERP FALCON5
 • Możliwość prezentacji jednego towaru w różnych kategoriach aukcyjnych
 • Automatyczny lub ręczny import zamówień z Baselinker

Moduł ten to narzędzie umożliwiające zwiększenie zasięgu sprzedaży, a przy tym proste w obsłudze i w implementacji rozwiązanie pozwalające na uzyskanie przewagi na rynku. Integracja z Baselinker i jej wykorzystanie może przynieść wiele korzyści dla firmy, w tym między innymi:

 

 • Oszczędność czasu
 • Ograniczenie kosztów obsługi portali aukcyjnych
 • Zwiększenie obrotów, a w efekcie zysków firmy
 • Automatyzacja procesu sprzedaży
 • Łatwość integracji i zarządzania nowym kanałem sprzedaży

 

Więcej informacji o Baselinker można uzyskać w dziale handlowym CAIRO-soft.

 

Źródło: CAIRO-soft

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).