Axalta otwiera nowy obiekt w Holandii | MOTOFAKTOR

Axalta otwiera nowy obiekt w Holandii

person Adrian Januszkiewicz 14/06/2019

Axalta podpisała umowę dotyczącą budowy nowoczesnego obiektu w Holandii. Podpisy złożono 4 czerwca br. podczas targów Provada.

Po zakończeniu prac budowlanych w parku Business Park Medel, znajdującym się w mieście Tiel w centralnej Holandii, do nowej siedziby przeniosą się globalne marki renowacyjne firmy AxaltaCromax, Spies Hecker, StandoxSyrox. W nowym obiekcie znajdzie się też miejsce dla firmy Metalak BV, dystrybutora marki Spies Hecker w Holandii od 1955 r.

Mamy za sobą bardzo dobry okres w Holandii. Od przejęcia firmy Metalak w 2015 roku widzimy wyraźny wzrost i liczne zmiany. Dlatego też nasza obecna siedziba nie spełnia już naszych wymagań. Na szczęście, każda zmiana to nowe możliwości, a nowy, specjalistyczny obiekt w Business Park Medel w Tiel to idealne miejsce, aby budować przyszłość firmy w Holandii. Adrien Schrobiltgen Axalta’s Vice President for Refinish Systems na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

 

W Business Park Medel Axalta zajmie teren o powierzchni 12 000 m2, na którym powstanie obiekt o powierzchni 7250 m2 składający się z trzech pięter przestrzeni biurowej, magazynu i nowego centrum szkoleniowego Axalta. W budynku będzie mieścić się także mieszalnia, która posłuży firmie w sprzedaży bezpośredniej klientom hurtowym oraz umożliwi opracowywanie nowych kolorów.

Staramy się nieustannie podnosić poziom obsługi klienta, dlatego też – z myślą o przyszłości – decydujemy się na budowę nowoczesnego obiektu. Nowe centrum szkoleniowe zaspokoi przyszłe potrzeby rynku, a nowe biura i nowoczesny, zautomatyzowany magazyn pozwolą nam rozwijać i doskonalić codzienną pracę oraz przyciągać największe talenty w branży. Dziś pokazujemy, że Axalta jest nowoczesnym, przygotowanym na przyszłość partnerem dla wszystkich firm z holenderskiej branży lakierniczej. Bas van de Ven Axalta’s Managing Director for Refinish w Holandii

 

Lokalizacja w Tiel, czyli tam, gdzie znajduje się obecna siedziba marek lakierniczych, pozwala firmie Axalta pozostać blisko klientów z całej Holandii.

 

Pierwsze prace mają rozpocząć się w październiku 2019 r. i powinny dobiec końca latem 2020 r. Firma przeniesie się do nowej siedziby we wrześniu 2020 r.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).