Axalta na sympozjum IBISConnect Africa 2020 | MOTOFAKTOR

Axalta na sympozjum IBISConnect Africa 2020

person Adrian Januszkiewicz 22/07/2020

Firma Axalta będzie jednym z uczestników czwartkowego sympozjum IBISConnect Africa 2020.

W czwartek 23 lipca w godzinach 10:00–13:30 (CET) odbędzie się na żywo sympozjum IBISConnect Africa 2020 i będzie transmitowane online przez IBIS (International Bodyshop Industry Symposium). Lucian Jantjies, National Sales Leader for Axalta’s Refinish Business na RPA, jeden z głównych prelegentów sympozjum, omówi, jak Axalta oraz jej nowatorskie technologie i specjalistyczne rozwiązania pomagają klientom z RPA podejmować wyzwania stawiane przez ewoluującą branżę napraw powypadkowych.

Jedną z głównych zasad, którymi kieruje się Axalta, jest pomaganie klientom w osiąganiu lepszych efektów – dotyczy to nie tylko rynku RPA, lecz całego świata. Lakiernicy z naszego regionu każdego dnia stawiają czoła wielu wyzwaniom. Chcemy, aby cały proces renowacji był szybszy, łatwiejszy i bardziej dochodowy. Dlatego też nieustannie tworzymy nowatorskie i rewolucyjne rozwiązania dla warsztatów. Jim Muse Vice President of Refinish Axalty na Europę, Bliski Wschód i Afrykę

 

Opatentowana przez firmę Axalta technologia szybkiego utwardzania przy niskim zużyciu energii to jedno z globalnych rozwiązań omawianych przez Luciana Jantjiesa, które przynosi warsztatom z całego świata mnóstwo korzyści. Stosowanie jej w ramach specjalnego, kompleksowego systemu ma pozwalać skrócić czas lakierowania nawet o 50%, a zużycie energii nawet o 70% – przy zachowaniu najwyższej jakości naprawy.

Bardzo cieszymy się, że możemy zaprezentować tę technologię podczas wirtualnego sympozjum. Wiemy, że warsztaty z całego świata muszą nieustannie obniżać marże i jednocześnie zwiększać wydajność oraz dochodowość, jeśli chcą pozostać konkurencyjne. IBISConnect Africa pozwala omówić te kwestie między innymi za sprawą interaktywnych sesji pytań i odpowiedzi. Uczestników zachęcamy również do odwiedzenia naszego wirtualnego stoiska, na którym z chęcią omówimy wspólne tematy. Jim Muse

 

Sympozjum IBIS pierwszy raz zorganizowano w Afryce w 2019 roku. Tegoroczne spotkanie ma charakter wirtualny, ale uczestnicy wciąż mogą liczyć na wysokiej jakości, praktyczne i inspirujące treści. Axalta uczestniczy w sympozjum IBISConnect Africa w ramach wieloletniej globalnej współpracy z firmą Plenham Ltd – wydawcą czołowego magazynu o naprawach powypadkowych, publikowanego na terenie Wielkiej Brytanii i Bliskiego Wschodu – oraz IBIS Worldwide – czołową platformą networkingową dla firm z branży renowacyjnej.

 

Aby wziąć udział w sympozjum IBISConnect Africa, należy zarejestrować się TUTAJ.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).