Autos: produkty Milwaukee w ofercie dystrybutora | MOTOFAKTOR

Autos: produkty Milwaukee w ofercie dystrybutora

person Adrian Januszkiewicz 26/07/2018

Milwaukee to kolejna marka narzędziowa w ofercie sieci Autos, która oferuje elektronarzędzia i nie tylko.

Charakterystyczną cechą elektronarzędzi Milwaukee jest jednostka napędowa Powerstate o bezszczotkowym silniku, który według zapewnień producenta zapewnia urządzeniom dłuższą pracę. Fenomen tego silnika polega na tym, że zamiast szczotek zostały w nim zastosowane wirniki z magnesami stałymi. Eliminuje to tarcie, przez co silnik lepiej wykorzystuje energię zmagazynowaną w akumulatorze urządzenia, a jego moment obrotowy wzrasta o ponad 60%.

 

W akumulatorach elektronarzędzi Milwaukee zastosowano technologię Redlithium-Ion, charakteryzującą się wzmocnioną konstrukcją obudowy oraz niższym poziomem nagrzewania baterii.

 

Jednym z ciekawszych produktów Milwaukee poza narzędziami ręcznymi, akumulatorowymi czy innymi akcesoriami jest tracker Tick zespolony z aplikacją mobilną One-Key, który umożliwia śledzenie narzędzi i nie tylko.

Celem One-Key jest uproszczenie procesu zarządzania narzędziami, przez zastąpienie kosztownych lub uciążliwych metod znajdujących się obecnie w użyciu. Możliwość szybkiej lokalizacji narzędzia może zaoszczędzić czas i koszty, jeśli potrzeba zastąpić uszkodzony sprzęt lub jest on pilnie potrzebny. Wykorzystanie tej samej technologii śledzenia, która jest zintegrowana w narzędziach wyposażonych w One-Key, umożliwia użytkownikowi łatwe śledzenie każdego narzędzia przez umieszczenie na nim trackera Tick. Dla każdego profesjonalisty jego narzędzia i wyposażenie to jego środki utrzymania - Tick pozwala mieć wszystko na oku i zapewnia lepsze zarządzanie swoją inwestycją. Dzięki niskiemu profilowi tracker Tick może zostać bezpiecznie zamocowany do czegokolwiek za pomocą kleju, wkrętów, nitów lub taśmy dwustronnej. Jego płaski tył umożliwia ścisłe dopasowanie do różnych powierzchni, a zaokrąglony kształt dobrze pasuje do miejsc ukrytych przed wzrokiem; np. od spodu drabiny lub na podstawie ukośnicy. Każdy Tick posiada również wygrawerowany laserowo numer seryjny, tak że użytkownik może łatwo zidentyfikować i przyporządkować wiele trackerów Tick. Po założeniu i ukryciu przed wzrokiem Tick czyni śledzenie narzędzi i wyposażenia tak prostym, jak wyjęcie telefonu z kieszeni. Komron Shepherd Senior Product Manager Milwaukee Tool

 

Produkty z umieszczonym trackerem Tick paruje się przez aplikację One-Key. Lokalizacje śledzonych narzędzi są uaktualniane zawsze wtedy, gdy urządzenie z aplikacją One-Key zbliży się do trackera Tick na mniej niż 30 m. Te uaktualnienia lokalizacji są transmitowane przez znajdującą się w zasięgu aplikację One-Key, niezależnie od tego, czy aplikacja jest otwarta, co pozwala użytkownikowi na szybsze odnalezienie zaginionego narzędzia. Dodatkowo użytkownik może łatwo zarządzać wszystkimi swoimi narzędziami przez funkcje aplikacji Simplified Tool i Equipment Management. Te funkcje pozwalają użytkownikowi na przypisanie i zachowanie szczegółowych informacji o wszystkich swoich narzędziach i wyposażeniu – niezależnie od tego, czy jest to narzędzie wyposażone w Tick, narzędzia z systemem One-Key, czy też jakiekolwiek inne narzędzie lub wyposażenie.

 

Oprócz tego typu nowoczesnych rozwiązań marka Milwaukee oferuje również m.in. klucze udarowe, wiertarko-wkrętarki udarowe, szlifierki kątowe czy wiertarki udarowe.

 

Źródło: Autos

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).