Auto Partner wysoko w rankingu Największych Polskich Eksporterów | MOTOFAKTOR

Auto Partner wysoko w rankingu Największych Polskich Eksporterów

person Redakcja 12/12/2019

W opublikowanym przez "Forbes" rankingu firm "Najwięksi Polscy Eksporterzy" spółka Auto Partner uplasowała się na 118. pozycji.

Wysokie miejsce w zestawieniu Auto Partner osiągnął za łączny przychód z eksportu w 2018 roku w wysokości 387 mln zł i udział eksportu w sprzedaży na poziomie 34%.

 

Zestawienie polskich firm przodujących w eksporcie w 2018 roku zostało przygotowane przez miesięcznik “Forbes” na podstawie ankiet przeprowadzanych z firmami, raportów giełdowych oraz informacji z mediów. W rankingu znalazły się nie tylko firmy z polskim kapitałem, ale również firmy zagraniczne, prowadzące w Polsce swoją działalność, a udział tych firm w całościowym krajowym eksporcie wynosi aż 65%.

 

Warto zaznaczyć, że gdyby spośród wszystkich firm w rankingu wziąć pod uwagę jedynie te firmy, które kontrolowane są przez polski prywatny kapitał, Auto Partner znalazłby się na 43. pozycji.

 

Źródło: Auto Partner S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).