Auto Partner SA zaprasza na MINITARGI do Ełku | MOTOFAKTOR

Auto Partner SA zaprasza na MINITARGI do Ełku

person Adrian Januszkiewicz 26/07/2022

W najbliższą sobotę 30 lipca w Ełku na terenie filii Auto Partner SA odbędą się ósme motoryzacyjne MINITARGI.

Impreza będzie podzielona na strefę mechanika oraz strefę rozrywki, gdzie bezpłatnie będzie można spróbować swoich sił na symulatorach rajdowych, na najmłodszych klientów będą czekali animatorzy, a oprócz tego każdy klient, który odwiedzi  siedzibę Auto PArtner Ełk, będzie miał okazję poczęstować się grillowanymi przysmakami.

 

Oprócz namiotu Auto Partner będą także czekać dostawcy wyposażenia warsztatowego: ROOKS, Hazet, a także dostawcy części samochodowych: MaXgear, Hella, Liqui Moly, Quaro, PSH, Fischer Automotive. Gościem eventu będzie także BMW MOTORRAD. Dla każdego przewidziano upominki.

 

Event w sobotę 30.07 o godz. 10:00, przy ul. Suwalskiej 84, 19-300 Ełk.

 

 

Źródło: Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).