AS-PL podsumowuje targi AutoTrade Expo i Equip Auto | MOTOFAKTOR

AS-PL podsumowuje targi AutoTrade Expo i Equip Auto

person Adrian Januszkiewicz 27/10/2022

Firma AS-PL w październiku była obecna AutoTrade Expo w Dublinie i Equip Auto w Paryżu, gdzie jej reprezentanci spotkali się z klientami i innymi uczestnikami tych imprez.

 

Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL sp. z o.o. 2022
Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL sp. z o.o.

Oba minione wydarzenia skupiły wokół siebie profesjonalistów z różnych dziedzin branży automotive. Zarówno na targach w Dublinie, jak i w Paryżu, spotkaliśmy specjalistów, którzy nie kryli zainteresowania naszą firmą i chętnie zadawali pytania dotyczące oferty produktowej AS-PL – poinformował Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL sp. z o.o. – Cieszymy się także, że nasze stoisko niezmiennie wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Atrakcje takie jak hologram, obrotowy przekrój, a także alternator i rozrusznik rozłożony do ostatniej śrubki i uszczelki przyciągają wzrok i wzbudzają zainteresowanie naszą ofertą i marką – tłumaczy Paweł Kotala.

Oba wydarzenia zamknęły tegoroczny maraton targowy w AS-PL.

 

Źródło: AS-PL

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).