AS 24 zaprasza na stoisko podczas TransLogistica 2019 | MOTOFAKTOR

AS 24 zaprasza na stoisko podczas TransLogistica 2019

person Redakcja 24/10/2019

Targi TransLogistica będą kolejnym miejscem, gdzie przedstawiciele branży TSL i kierowcy pojazdów ciężarowych będą mogli się spotkać z reprezentantami AS 24.

AS 24 to sieć stacji paliw przeznaczonych dla pojazdów ciężarowych. Od ponad 30 lat spółka, będąca częścią międzynarodowego koncernu energetycznego Total, tworzy ją na terenie całej Europy. Obecnie dysponuje ponad 15 tysiącami punktów własnymi i partnerskimi. Taka gęstość jest niezwykle ważna dla firm realizujących zlecenia międzynarodowe, ale też i w skali lokalnej pozwala skutecznie przyciągnąć klientów.

Podczas Translogistica 2018 zadeklarowaliśmy intensywny rozwój w Polsce. Konsekwentnie się tego trzymamy, przez ten czas otworzyliśmy pięć kolejnych stacji, przez co nasza sieć wzrosła do 33 punktów. Kontynuujemy te działania, plany na najbliższy czas mamy bardzo ambitne. Cédric Vigneau dyrektor zarządzający AS 24 w Polsce

 

Wszystkie stacje paliw AS 24 z definicji projektowane są z myślą o obsłudze pojazdów ciężarowych. Przekłada się to zapewnienie kierowcom dużych placów manewrowych, szerokich podjazdów i wysokich wiat oraz wydajnych dystrybutorów z podwójnym systemem tankowania. Powstają one przy głównych szlakach transportowych, w odległościach zapewniających komfortową realizację przewozów.

 

Uzupełnieniem sieci stacji są karty paliwowe AS 24 i AS 24 Eurotraffic. Służą one wyłącznie do płacenia za tankowanie pojazdów, w tym odczynnika Ad Blue czy określonych usług. Zwiększa to bezpieczeństwo kierowcy i firm transportowych. Jedną z zalet AS 24 Eurotraffic jest możliwość opłat za przejazdy wybranym odcinkami dróg, tuneli i mostów w Europie. Innym, komfortowym rozwiązaniem jest urządzenie pokładowe Passango.

Nikt z nas nie lubi przymusowych przystanków na przejazdach przez bramki na autostradach. W transporcie międzynarodowym, przy olbrzymim natężeniu ruchu, można w ten sposób stracić bardzo dużo czasu. Idealnym rozwiązaniem jest urządzenie pokładowe do zdalnych płatności, ale w każdym kraju funkcjonuje osobny system, co wymaga posiadania wielu takich modułów. Nasze urządzenie Passango łączy je, obsługując jednocześnie siedem krajów - Austrię, Belgię, Danię, Francję, Hiszpanię, Portugalię i Szwecję. W przyszłym roku dołączą do nich - długo oczekiwane przez naszych Klientów - Niemcy. Trzeba też pamiętać, że w części z nich opłaty należy wnosić także na pozostałych drogach, tunelach czy mostach. Maciej Parzych Dyrektor Sprzedaży w AS 24 Polska

 

Na targowym stoisku AS 24 Polska obecni będą przedstawiciele firmy, którzy przybliżą ofertę i efektywne rozwiązania AS 24, m.in. sposób na odzyskanie VAT. Opcje ActiVAT i OptiVAT zostały przygotowane we współpracy z firmą EuroVAT. Nie zabraknie też prezentacji programów i aplikacji mobilnych dla osób zarządzających flotą pojazdów (fleet manager) i kierowców (Driver).

 

7. edycja Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki Translogistica 2019 odbędzie się w dniach 5-7 listopada w Warszawie. Stoisko AS 24 Polska otrzymało numer B8 w głównej hali EXPO XXI.

 

Źródło: AS 24

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).