AS 24 rozszerza sieć w Rosji dzięki współpracy z Lukoil | MOTOFAKTOR

AS 24 rozszerza sieć w Rosji dzięki współpracy z Lukoil

person Redakcja 9/11/2020

AS 24 łączy siły z rosyjskim przedsiębiorstwem naftowym Lukoil, aby umożliwić korzystanie z karty paliwowej na ponad 100 stacjach na terenie Rosji.

AS 24, wiodący europejski dystrybutor paliwa dla pojazdów ciężarowych posiada sieć obejmującą ponad 1000 stacji paliw w 29 europejskich państwach, a jej klienci mogą teraz tankować w Rosji, korzystając z karty paliwowej AS 24.

Teraz usługi karty paliwowej AS 24 są dostępne w Rosji

Dzięki tej współpracy AS 24 umożliwia europejskim przewoźnikom, korzystającym z karty paliwowej AS 24, tankowanie oleju napędowego na partnerskich stacjach paliw Lukoil w Rosji.

 

Karta paliwowa AS 24 zawiera integralny chip EMV, zapewniający bezpieczeństwo transakcji.

 

Lukoil został wybrany przez AS 24 na dostawcę możliwie usługi dla swoich klientów w Rosji.

Firma AS 24 jest dumna, że może nawiązać współpracę z Lukoil w Rosji. Współpraca ta umożliwi nam wzmocnienie naszej pozycji jako wiodącego dostawcy paliw i usług w zakresie mobilności dla pojazdów ciężarowych w Europie. Decydującymi czynnikami w wyborze Lukoil jako partnera AS 24 były wysoka jakość paliwa oraz usług dostępnych na stacjach paliw, a także ich duża sieć stacji zlokalizowanych przy głównych drogach, z których korzystają nasi klienci. Manuel Olivier CEO firmy AS 24

 

Dowiedz się więcej o sieci z dedykowanego narzędzia do wyszukiwania stacji paliw: https://network.as24.com/station_finder.html

 

Pobierz aplikację dla kierowców, aby rozpocząć przeglądanie:

 

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).