Aplikacje Integra dla warsztatów | MOTOFAKTOR

Aplikacje Integra dla warsztatów

person Adrian Januszkiewicz 21/12/2020

W ofercie firmy Integra dostępne są specjalne programy i aplikacje, które mogą usprawnić pracę w warsztatach samochodowych.

Organizacja pracy we współczesnych warsztatach samochodowych nie należy do prostych zadań. W dobie nowoczesnych rozwiązań i możliwości technologicznych, warto zaopatrzyć się w programy i aplikacje warsztatowe, usprawniające codzienną pracę.

 

Znaczną część czasu pracy warsztatu pochłaniają uzgodnienia z klientami i proces przyjęcia pojazdu do naprawy – należy zanotować dane właściciela, dane pojazdu, zapisać zgłoszone usterki, a lista uzgodnionych napraw trafia do mechanika.

Nowy standard komunikacji w serwisie

Integra Smart Workshop to pierwsza aplikacja integrująca program warsztatowy z funkcjami aktywnego przyjęcia pojazdu (Integra APP) oraz funkcjami do zgłaszania usterek w trakcje naprawy (Integra PDS). Wszystkie informacje, są teraz dostępne zawsze w jednej aplikacji.

Korzyści dla warsztatu:

  • Bardzo duże usprawnienie komunikacji w serwisie
  • Profesjonalna obsługa klientów bezpośrednio przy pojeździe
  • Błyskawiczny dostęp do wielu danych w jednej aplikacji
  • Innowacyjne aplikacje mobilne dla mechanika
  • Wykorzystanie najnowszych technologii i pozytywne opinie

 

Wdrożenie aplikacji Integra Smart Workshop 2.0 to optymalny wybór, który ma pozwalać zaoszczędzić czas pracy i zwiększyć rentowność serwisu przez realizację napraw dodatkowych, a także zbudować pozytywny wizerunek w oczach klientów warsztatu.

Aplikacje mobilne zamiast sterty dokumentów

Integra Smart Workshop to współpracujące ze sobą aplikacje mobilne, które mają usprawniać proces komunikacji pomiędzy biurem obsługi klienta a mechanikiem. Informacje z zakresem naprawy trafiają od doradcy prosto na serwis, a pracownicy mogą natychmiast przystąpić do pracy.

Optymalizacja procesu usług warsztatu samochodowego

W dzisiejszych czasach aplikacje na telefon i inne urządzenia mobilne umożliwiają usprawnienie praktycznie każdej dziedziny życia, nie inaczej jest w przypadku organizacji pracy warsztatów i serwisów. Nowością na rynku są mobilne aplikacje dla doradców serwisowych i mechaników, które uzupełniają działanie programów warsztatowych wykorzystywanych w serwisie i ograniczają konieczność pracy z papierową dokumentacją.

 

Aplikacje mogą być zainstalowane na telefonie lub tablecie oraz urządzeniach diagnostycznych.

 

Źródło: Integra

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).