AP EXPERT 2021 – kto zostanie zwycięzcą 8. edycji? | MOTOFAKTOR

AP EXPERT 2021 – kto zostanie zwycięzcą 8. edycji?

person Redakcja 15/03/2021

Akcja AP EXPERT 2021 wystartowała niecałe dwa miesiące temu. Oznacza to, że do jej końca pozostało jeszcze 6 miesięcy.

Dla klientów Auto Partner, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z promocją, jest to świetna wiadomość, gdyż nadal mogą do niej dołączyć.

Jak to zrobić?

Należy zarejestrować się w promocji przez dedykowaną stronę apexpert.pl. Następnie sprawdzić, które marki są partnerami akcji i w jakim wymiarze. Kolejny krok to dokonywanie zakupów oraz wypełnianie comiesięcznych testów wiedzy.

Po co dołączyć do promocji?

Jest to już 8. edycja wspierająca dobre praktyki wśród warsztatów, gdzie spośród całego grona uczestników, dzięki zaangażowaniu i wiedzy, wybrany zostaje ten najlepszy – “Wybitny Wśród Ekspertów”.

 

W tym roku, prócz nagród finałowych, Auto Partner przygotował wiele propozycji zdobycia dodatkowych nagród oraz punktów w rankingu. W comiesięcznych specjalnych akcjach promocyjnych nagradzanych jest aż 50 uczestników, a w eliminacyjny testach wiedzy do rozdania jest 25 nagród co miesiąc oraz dodatkowe punkty, które na pewno przydadzą się, aby uplasować się na lepszej pozycji w rankingu.

 

I tak będzie wyglądać cała promocja – co miesiąc dodatkowe akcje z atrakcyjnymi nagrodami oraz możliwością zbliżenia się do Wielkiego Finału.

 

Koniec promocji zaplanowany jest na 30 września 2021 r., a Wielki Finał odbędzie się w październiku, wtedy też poznamy szczęśliwego zwycięzcę, który otrzyma nagrodę główną w postaci samochodu osobowego Hyundai Kona 2021 1.0 T-GDi 120 KM.

 

Jest o co walczyć! Pula nagród w tym roku to ponad pół miliona złotych.

Partnerami tegorocznej edycji AP EXPERT są:

  • Partnerzy tytularni: MaXgear, Quaro, Bosch, MEYLE, Sachs, Lemförder, Castrol
  • Partnerzy główni: Motul, TRW, Valeo, Febi, Blue Print, Textar, MANN, Schaeffler (LuK, INA, FAG, Ruville), SKF, Continental, NRF, Japanparts, Rymec, Varta, Total, Magneti Marelli, NK, Hella, Delphi Technologies
  • Partnerzy techniczni: ROOKS, AS, Pierburg, Kolbenschmidt, Bilstein, Victor Reinz
  • Patronat medialny: AutoEXPERT

Artykuł sponsorowany przez Auto Partner SA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).