Ambasadorzy Polskich Producentów | MOTOFAKTOR

Ambasadorzy Polskich Producentów

person Adrian Januszkiewicz 5/10/2018

Zespół ambasadorów polskich producentów części motoryzacyjnych - to nowo powołana jednostka, która ma ułatwić promocję polskich producentów na europejskich i światowych rynkach.

SDCM jako członek europejskiej organizacji FIGIEFA, jedynej europejskiej organizacji reprezentującej interesy dystrybutorów części motoryzacyjnych ma stały kontakt z władzami pozostałych europejskich stowarzyszeń zrzeszonych w FIGIEFA.

To najlepszy i bezpośredni kanał, umożliwiający zbudowanie kontaktów handlowych dla polskich producentów w całej Europie. Alfred Franke prezes SDCM

 

Wśród ambasadorów znaleźli się reprezentanci dużych międzynarodowych grup zakupowych w branży, którzy pomagają w promowaniu polskich producentów za granicą, ułatwiają kontakty z zagranicznymi dystrybutorami i umożliwiają nawiązanie efektywnych kontaktów handlowych. W sposób ciągły SDCM rozbudowuje szczegółowy katalog polskich producentów, który posłuży ambasadorom jako źródło wiedzy o potencjale naszych producentów.

 

Co prawda polscy producenci już dzisiaj osiągają znaczące sukcesy na rynkach europejskich – ponad 50 proc. krajowej produkcji jest eksportowana, a dynamika wzrostu produkcji co roku przekracza 9%.

 

Najbliższą szansą na osobisty kontakt ambasadorami polskich producentów będzie XIII Kongres Przemysłu i Rynku Motoryzacyjnego, który odbędzie się w dniach 7-8 listopada w Warszawie. To największa impreza branży motoryzacyjnej w Polsce, współorganizowana przez SDCM. W trakcie Kongresu przewidziana jest specjalna sesja z udziałem ambasadorów – przedstawicieli międzynarodowych grup zakupowych oraz przedstawicieli polskich producentów części – będzie to doskonała okazja zarówno do podsumowania bieżących projektów, jak i nawiązania kontaktu z dużymi zagranicznymi podmiotami. Jednym z ważnych tematów podczas tej podczas tej sesji będzie dyskusja nad kwestią związaną z prawami własności intelektualnej i wynikających z tego szans i zagrożeń dla producentów części.

 

Źródło: SDCM

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).