Akademia Quartz przeszkoliła blisko setkę osób | MOTOFAKTOR

Akademia Quartz przeszkoliła blisko setkę osób

person Redakcja 5/06/2023

Blisko 100 mechaników, przedstawicieli niezależnych warsztatów motoryzacyjnych w dniach 29-30 maja wzięło udział w I szkoleniu Akademia Quartz Professional.

 

 

 

Najważniejszym punktem spotkania było interaktywne szkolenie i quiz dla uczestników prowadzony przez Adama Klimka, najpopularniejszego mechanika w Polsce i Andrzeja Husiatyńskiego, eksperta TotalEnergies. Po sesji obejmującej 10 zagadnień – omówienie każdego kończyło się rundą pytań – trzem najlepszym uczestnikom wręczono nagrody specjalne, a wszyscy otrzymali firmowe upominki z logo TotalEnergies oraz certyfikaty z autografem Adama Klimka.

Szkolenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem jeszcze przed samym wydarzeniem i nie zawiodło oczekiwań, a w opinii wielu mechaników pozwoliło nie tylko usystematyzować, ale także rozbudować dotychczasową wiedzę. Akademia Quartz Professional była dla wszystkich doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i rozmów o produktach olejowych, rynku i motoryzacji. Dodatkowo, wieczorna integracja, pełna wrażeń i atrakcji umożliwiła wszystkim lepiej się poznać.

 

Tego typu spotkania mają na celu ugruntowanie wiedzy technicznej, poprzez zwrócenie uwagi na to jak istotną rolę pełnią środki smarne w motoryzacji oraz jak rygorystyczne normy muszą spełnić, aby sprostać olbrzymiemu postępowi technologicznemu i rygorystycznym wymaganiom współczesnych silników. Dla nas jako organizatorów, niezwykle cenne są także wrażenia mechaników. Patrząc po zebranych uczestnikach były one bardzo pozytywne – powiedział Stefan Przeniosło, dyrektor marketingu TotalEnergies Marketing Polska.

 

Wśród uczestników przeważały opinie, że interaktywna formuła w ramach, której mogą na bieżąco weryfikować swoją wiedzę i rywalizować o nagrody wciąga i jest atrakcyjniejsza od zwyczajnych szkoleń czy prezentacji. Każdy z mechaników doskonale orientuje się w podstawach doboru środków smarnych, jednak informacje o najnowszych technologiach olejowych przekazywane bezpośrednio od producenta w tak przystępnej formie są niezwykle cenne.

 

Źródło: TotalEnergies

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).