AISIN Europe o swojej ofercie na aftermarket podczas Automechaniki 2022 | MOTOFAKTOR

AISIN Europe o swojej ofercie na aftermarket podczas Automechaniki 2022

person Adrian Januszkiewicz 16/08/2022

Podczas tegorocznej Automechaniki Frankfurt firma AISIN Europe pokaże, że jako producent OE wykorzystuje tę samą jakość w ramach swojej oferty na rynku wtórnym.

 

AISIN Europe ogłosi podczas targów, że rozszerzyła użycie swojej marki ADVICS na całe portfolio swoich produktów hamulcowych na rynku wtórnym.

 

Komunikaty te zostaną przekazane podczas krótkiej konferencji prasowej  14 września o godzinie 9:00–9:30.

 

Biorąc pod uwagę, że są to największe i najbardziej wpływowe targi na rynku wtórnym, jednostka AISIN Europe Aftermarket jest dumna, że weźmie udział w tegorocznej imprezie we Frankfurcie po raz pierwszy jako samodzielny pion biznesowy – wyjaśnia Bérenger Léonard, starszy menedżer ds. strategii na rynku wtórnym.

 

Na naszym stoisku pokażemy, w jaki sposób udostępniamy moc oryginalnego wyposażenia Grupy AISIN naszym klientom na rynku wtórnym. Realizujemy nasze przesłanie, wprowadzając całą naszą ofertę produktów hamulcowych na rynku wtórnym pod nazwą ADVICS, zgodnie z naszą strategią dotyczącą oryginalnego wyposażenia.

 

Ponadto zaprezentujemy kilka ekscytujących nowych zmian w programie ADVICS, które pomogą naszym klientom oferować jakość odpowiadającą wyposażeniu oryginalnemu i wydajną wymianę części w sposób całkowicie bezproblemowy.

ADVICS – Wykorzystanie siły oryginalnego wyposażenia na rynku wtórnym

Marka ADVICS (Advanced Intelligent Chassis Systems, pol. zaawansowane inteligentne systemy podwozia) wykorzystywana była wcześniej przez firmę na rynku wtórnym wyłącznie w ramach jej programu produktów hydraulicznych. Aby zapewnić wysoką skuteczność hamowania i wysokiej jakości kontrolę, hamulce, klocki hamulcowe, zaciski hamulcowe, cylindry hamulcowe, wzmacniacze hamulców i rozpieracze hydrauliczne firmy AISIN do pojazdów europejskich i azjatyckich są teraz dostępne pod marką ADVICS.

 

Firma wykorzysta również targi jako platformę umożliwiającą zaprezentowanie rozwoju swoich produktów pod marką ADVICS w zakresie tarcz hamulcowych, elektrycznego hamulca postojowego (EPB) i płynu hamulcowego.

 

Wydaje się, że minęło bardzo dużo czasu, od kiedy przedstawiciele firm prowadzących działalność na rynku wtórnym mogli spotkać się osobiście i nie możemy już doczekać się spotkania z naszymi starymi znajomymi na naszym stoisku oraz oczywiście nawiązania nowych kontaktów.

 

Tak wiele się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat. Cieszymy się, że możemy dowiedzieć się, co słychać na rynku oraz zaprezentować najnowsze produkty i osiągnięcia marki AISIN – podsumowuje Berenger Leonard.

 

Stoisko firmy AISIN Europe będzie miało numer C30 w hali 4 targów Automechanika Frankfurt.

 

Źródło: AISIN Europe

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).