Airtex otrzymał nagrodę od Schaeffler | MOTOFAKTOR

Airtex otrzymał nagrodę od Schaeffler

person Redakcja 3/08/2022

Firma Airtex została uhonorowana nagrodą „Schaeffler Supplier Award” przyznaną przez Grupę Schaeffler. Wyróżnienie jest wyrazem uznania za zaangażowanie we współpracę.

 

Airtex liczy już ponad 85 lat – został założony w 1935 roku. Jest producentem najwyższej jakości oryginalnego wyposażenia (OE) i dysponuje własnym, europejskim centrum technologicznym oraz produkcyjnym. Zakład o powierzchni 13 000 m2 ma certyfikat ISO i zatrudnia prawie 150 pracowników.

 

Potencjał produkcyjny Airtex to ponad pięć milionów pomp rocznie. Asortyment rynku wtórnego obejmuje pompy paliwowe, pompy cieczy chłodzącej i zestawy pomp cieczy. Pompy cieczy Airtex dostarczane są Grupie Schaeffler pod marką INA.

 

Uroczyste wręczenie nagrody Schaeffler Supplier Award za „wybitne osiągnięcia we współpracy” odbyło się podczas majowej konferencji Schaeffler Supplier Day, w której wzięło udział około 500 uczestników wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Jesteśmy podekscytowani otrzymaniem tej prestiżowej nagrody od Schaeffler – ikonicznej, globalnie rozpoznawalnej i szanowanej marki. Mamy bardzo silne relacje z zespołem Schaeffler, które wciąż rosną w siłę, a ta nagroda jest świadectwem najwyższej jakości produktów Airtex – powiedział Sam Robinson, Group Brand & Marketing Manager (Europe) w Airtex.

 

Źródło: Airtex

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).