Aftermarket od środka w magazynie IN!SIDE od Nexusa | MOTOFAKTOR

Aftermarket od środka w magazynie IN!SIDE od Nexusa

person Adrian Januszkiewicz 26/04/2021

Nexus chce zapewnić jeszcze głębszy wgląd w kluczowe kwestie kształtujące aftermarket, dzięki wznowieniu swojego magazynu IN!SIDE.

Czasopismo zyskało nowy, świeży wygląd i zostało rozszerzone o artykuły od starszych dziennikarzy, głównych stowarzyszeń branżowych oraz producentów i dystrybutorów, którzy są liderami marek w swojej dziedzinie.

Od 2014 roku IN!SIDE publikujemy cztery razy w roku, dzieląc się wiadomościami o inicjatywach Nexusa. Rozwinęliśmy się na tym, udzielając głosu naszym członkom, dostawcom i partnerom za pośrednictwem bloga Nexus. Wraz z ewolucją rynku, NEXUS i nasza społeczność coraz bardziej angażują się we wszystkie działania, które kształtują przyszłość rynku posprzedażowego, wspólnie rozwijając sieć profesjonalistów i ekspertów, aby realizować ważne projekty poza głównym biznesem Nexusa. Nadszedł więc odpowiedni czas, aby rozszerzyć magazyn, aby stworzyć możliwość dalszego dzielenia się artykułami od ważnych liderów opinii i wpływowych osób na rynku wtórnym. Pierwsza edycja IN!SIDE w nowym wydaniu skupi się na zrównoważonym rozwoju. Naszym celem jest pobudzenie umysłu oraz zapewnienie zasobów i informacji, które pomogą promować ruch w kierunku bardziej zrównoważonego rynku części zamiennych. Wśród doświadczonych współpracowników są dziennikarze z całej Europy, liderzy producentów części zamiennych, dystrybutorzy oraz ważne stowarzyszenia i organizacje. Jesteśmy bardzo podekscytowani i nie możemy się doczekać, kiedy wyjdzie z prasy. Bas Donders dyrektor ds. Marki i komunikacji Nexus

 

Numer 23. magazynu IN!SIDE w wersji cyfrowej można przejrzeć i pobrać TUTAJ.

 

Źródło: Nexus

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).