83. wydanie "Wiadomości IC" trafiło do klientów | MOTOFAKTOR

83. wydanie "Wiadomości IC" trafiło do klientów

person Adrian Januszkiewicz 2/09/2019

Najnowsze wydanie dwumiesięcznika "Wiadomości IC" właśnie pojawiło się u klientów i na stronie internetowej Inter Cars.

W bieżącym numerze, jak zawsze, nie mogło zabraknąć ciekawych wywiadów, informacji o dynamicznym rozwoju działalności Inter Cars, relacji z najciekawszych wydarzeń ostatnich dwóch miesięcy oraz ciekawostek i nowości z rynku motoryzacyjnego.

 

Pogłębianie i zacieśnianie współpracy z firmą Castrol oraz wiążąca się z tym ekspansja sieci Q Service Castrol to tematy, którymi najnowsze wydanie “Wiadomości IC” przywita czytelników. Znajdziemy w nich odpowiedzi na pytania: jakie korzyści, plany i zadania mają z tej kooperacji Castrol i Q Service oraz jakie oczekiwania mają względem następnych kilku miesięcy obie firmy?

 

W dalszej części magazynu czytelnicy będą mieli szansę zapoznać się ze szczegółami planu podróży do Dubaju, która jest nagrodą w programie Express Klub oraz przeczytać trzy interesujące wywiady: z Bartoszem Zmarzlikiem – wielkim talentem żużlowym, który od 2012 r. odnosi sukcesy w mistrzostwach świata w kategorii juniorów i seniorów, Marcinem Słobodzianem – uczestnikiem Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Tomaszem Orzechowskim – właścicielem prężnie rozwijającego się warsztatu w Zielonce.

 

Osiemdziesiąty trzeci numer nie zawiedzie również czytelników pod względem relacji z imprez motoryzacyjnych. Czeka ich powrót do ekscytujących wydarzeń z końca czerwca, kiedy to odbył się największy festiwal tuningowy, czyli kielecki DUB IT Inter Cars Tunnig Festival.

 

Nie zabraknie również stałej części czasopisma, w której przedstawione zostaną nowości produktowe. Wśród nich poruszony zostanie m.in. temat samochodów elektrycznych i ładowarek Schneider Electric oraz Keba Kecontact, niezależne elektryczne ogrzewanie postojowe, zastosowanie passthru, tuning układu hamulcowego i wiele innych.

 

Najnowsze 83. wydanie Wiadomości IC dostępne jest już w filiach Inter Cars w całym kraju oraz w najlepszych warsztatach. Z wersją elektroniczna czasopisma można zapoznać się tutaj.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).