150 mln opon z fabryki Bridgestone Poznań | MOTOFAKTOR

150 mln opon z fabryki Bridgestone Poznań

person Adrian Januszkiewicz 19/01/2021

Fabryka opon Bridgestone w Poznaniu rozpoczęła nowy 2021 rok od ustanowienia kolejnego rekordu, czyli wyprodukowania 150-milionowej opony.

Fabryka Bridgestone w Poznaniu ma się dobrze i z każdym rokiem licznik wyprodukowanych przez nią opon rośnie. Niedawno przekroczył on liczbę 150 milionów sztuk, a oponą która otrzymała ten numer była Potenza Sport – opona do najnowszego modelu LamborghiniHuracán STO.

Ta jubileuszowa, 150-milionowa opona to dla nas symbol sukcesu, do którego codziennie już od ponad 20 lat dokładamy kolejne „cegiełki”. A ten sukces to zasługa naszego zespołu składającego się obecnie z około 2 tysięcy pracowników, którzy poprzez swoje zaangażowanie budują pozycję naszej marki zarówno w globalnej branży oponiarskiej, jak również lokalnie – umacniając naszą obecność w Wielkopolsce. To właśnie dzięki każdemu z nas Bridgestone Poznań może się rozwijać. Roman Staszewski dyrektor fabryki Bridgestone Poznań

 

Źródło: Bridgestone Poznań

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).