Yanosik partnerem XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

Yanosik partnerem XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

Eksperci z firmy Yanosik ponownie w tym roku angażują się w Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i szykują dla ich uczestników wiele atrakcji.

Yanosik przechodzi obecnie ogromną metamorfozę, stając się najlepszym przyjacielem kierowcy również poza trasą. Aplikacja oferuje swoim użytkownikom, poza systemem ostrzegania o wszystkich sytuacjach na trasie, wygodny dostęp do szerokiej bazy warsztatów samochodowych, polecanych przez kierowców: Yanosik Warsztaty i serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, w których z łatwością można kupić i sprzedać używane auto: Yanosik Autoplac.

 

W ubiegłorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników eksperci Yanosika dzielili się z uczestnikami zawodów wiedzą z sektora warsztatów samochodów w Polsce, wyjaśnili znaczenie szczegółowej i fachowej kontroli stanu technicznego pojazdu, zwłaszcza przed jego zakupem oraz przedstawili tajniki jednej ze ścieżek rozwoju zawodowego mechanika, którym jest rzeczoznawca samochodowy.

 

Podczas finałów ubiegłorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, w ramach autorskiej konkurencji „Auto znawca”, Yanosik zaprosił uczestników do podjęcia wyzwania i przeprowadzenia fachowych oględzin stanu technicznego samochodu z następnym wypełnieniem karty rzeczoznawcy w czasie 5 minut.

Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług kierowcom w Polsce, wspieramy także rynek sprzedaży samochodów używanych. Yanosik to także bogata baza warsztatów samochodowych polecanych przez ich klientów. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzimy mechanikom jak uzyskać uznanie kierowców i jakie kryteria w głównej mierze biorą pod uwagę klienci oceniając warsztaty. Z kolei młodym mechanikom chętnie pokażemy różne możliwości rozwoju i zdradzimy m.in. tajniki zawodu rzeczoznawcy samochodowego.

Yanosik - Małgorzata Dąbrowska

 

W tym roku Yanosik ponownie zostanie partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i poza możliwością uzyskania cennych wskazówek od ekspertów i wiedzy bazującej na wieloletnim doświadczeniu ekspertów, półfinaliści ponownie będą mogli zmierzyć się w autorskiej konkurencji Yanosika. Szczegóły zostaną podane po rozstrzygnięciu pierwszych etapów zawodów.

 

Udział Yanosika w XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników to doskonała okazja dla ich uczestników, aby poznać nowe obszary rynku motoryzacyjnego, w których również warto się rozwijać.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to projekt edukacyjny, który trwa cały rok. Dzięki dostępowi do Akademii Młodego Mechanika kształcimy młodych ludzi przez cały rok, nie tylko podczas finałów, które odbywają się w Poznaniu. Stawiamy na jak najbardziej wszechstronną edukację, a dzięki Yanosikowi możemy pokazać młodym mechanikom obszary, z którymi być może będą chcieli związać swoją przyszłość zawodową.

prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników - Adrian Dekowski

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Motofaktor.pl jest patronem medialnym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).