Yanosik partnerem XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników | MOTOFAKTOR

Yanosik partnerem XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

person Redakcja 7/03/2023

Eksperci z firmy Yanosik ponownie w tym roku angażują się w Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i szykują dla ich uczestników wiele atrakcji.

Yanosik przechodzi obecnie ogromną metamorfozę, stając się najlepszym przyjacielem kierowcy również poza trasą. Aplikacja oferuje swoim użytkownikom, poza systemem ostrzegania o wszystkich sytuacjach na trasie, wygodny dostęp do szerokiej bazy warsztatów samochodowych, polecanych przez kierowców: Yanosik Warsztaty i serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, w których z łatwością można kupić i sprzedać używane auto: Yanosik Autoplac.

 

W ubiegłorocznej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników eksperci Yanosika dzielili się z uczestnikami zawodów wiedzą z sektora warsztatów samochodów w Polsce, wyjaśnili znaczenie szczegółowej i fachowej kontroli stanu technicznego pojazdu, zwłaszcza przed jego zakupem oraz przedstawili tajniki jednej ze ścieżek rozwoju zawodowego mechanika, którym jest rzeczoznawca samochodowy.

 

Podczas finałów ubiegłorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, w ramach autorskiej konkurencji „Auto znawca”, Yanosik zaprosił uczestników do podjęcia wyzwania i przeprowadzenia fachowych oględzin stanu technicznego samochodu z następnym wypełnieniem karty rzeczoznawcy w czasie 5 minut.

Mamy wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu usług kierowcom w Polsce, wspieramy także rynek sprzedaży samochodów używanych. Yanosik to także bogata baza warsztatów samochodowych polecanych przez ich klientów. Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, doradzimy mechanikom jak uzyskać uznanie kierowców i jakie kryteria w głównej mierze biorą pod uwagę klienci oceniając warsztaty. Z kolei młodym mechanikom chętnie pokażemy różne możliwości rozwoju i zdradzimy m.in. tajniki zawodu rzeczoznawcy samochodowego. Małgorzata Dąbrowska Yanosik

 

W tym roku Yanosik ponownie zostanie partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i poza możliwością uzyskania cennych wskazówek od ekspertów i wiedzy bazującej na wieloletnim doświadczeniu ekspertów, półfinaliści ponownie będą mogli zmierzyć się w autorskiej konkurencji Yanosika. Szczegóły zostaną podane po rozstrzygnięciu pierwszych etapów zawodów.

 

Udział Yanosika w XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników to doskonała okazja dla ich uczestników, aby poznać nowe obszary rynku motoryzacyjnego, w których również warto się rozwijać.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to projekt edukacyjny, który trwa cały rok. Dzięki dostępowi do Akademii Młodego Mechanika kształcimy młodych ludzi przez cały rok, nie tylko podczas finałów, które odbywają się w Poznaniu. Stawiamy na jak najbardziej wszechstronną edukację, a dzięki Yanosikowi możemy pokazać młodym mechanikom obszary, z którymi być może będą chcieli związać swoją przyszłość zawodową. Adrian Dekowski prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Motofaktor.pl jest patronem medialnym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).