Wycieraczki TRICO dostępne w ofercie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Wycieraczki TRICO dostępne w ofercie Inter Cars

person Redakcja 11/07/2023

Wycieraczki TRICO są już dostępne w sieci dystrybucyjnej Inter Cars. Można je kupić w hurtowniach oraz sklepach Inter Cars.

 

Do oferty Inter Cars trafiły pióra z linii TRICO ExactFit oraz TRICO Force. Kupujący mogą wybierać pomiędzy następującymi zestawami:

 

  • TRICO EXACTFIT BEAM KITS – pióra wycieraczek bezszkieletowych, przód, zestaw 2 szt.
  • TRICO EXACTFIT CONVENTIONAL – pióra wycieraczek szkieletowych, przód, 1 szt.
  • TRICO EXACTFIT REAR – pióra wycieraczek dedykowanych, tył, 1 szt.
  • TRICO FORCE – pióra wycieraczek bezszkieletowych, przód, mocowania na hak i multiclip, 1 szt.

TRICO ExactFit

Gama TRICO ExactFit obejmuje linię tradycyjnych wycieraczek szkieletowych oraz linię wycieraczek bezszkieletowych. Są to odpowiedniki oryginalnych wycieraczek(fabrycznych) z mocowaniem dedykowanym dla danego modelu auta.

 

Tradycyjne wycieraczki z widocznym szkieletem odpowiadają oryginalnym wycieraczkom stosowanym w starszych modelach samochodów.

 

Wycieraczki bezszkieletowe są dla odmiany przeznaczone głównie do nowszych modeli pojazdów, ponieważ nie mają adapterów dla montażu w starszych autach (typ ramienia HOOK). W przypadku wycieraczek bezszkieletowych TRICO, elementem gwarantującym sztywność pióra jest zatopiona w nim oryginalna „belka” wykonana w technologii Memory Curve Steel, która zapewnia maksymalny kontakt pióra z szybą i równomiernie rozkłada jego nacisk. Po zamontowaniu do samochodu dopasowuje się do szyby, a później „zapamiętuje” swoje wykrzywienie. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w samochodach z mocno wyprofilowanymi szybami przednimi, czyli tam, gdzie tanie zamienniki wycieraczek oryginalnych nie spełniają swojego zadania i pozostawiają smugi lub nieoczyszczone pola.

TRICO Force

TRICO Force to wyjątkowo solidny model wycieraczek, wyposażony w opatentowany spojler typu swept-wing, który spełnia swoją rolę przy najwyższych prędkościach wiatru. To idealny wybór dla kierowców, którzy podróżują często, długo i w trudnych warunkach drogowych. Spojler Aerofoil VorTec „przecina” powietrze zapewniając maksymalny kontakt wycieraczki z szybą. Gumowy element HighGlide zapewnia płynniejsze i cichsze wycieranie, wytrzymała konstrukcja zapewniająca trwałość w każdych warunkach pogodowych, a technologia SWIFT Easy Connection ułatwia montaż do większości ramion wycieraczek.

 

Źródło: TRICO

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).