Wskazówki dotyczące układów paliwowych od "Parts Specialists" | MOTOFAKTOR

Wskazówki dotyczące układów paliwowych od "Parts Specialists"

person Adrian Januszkiewicz 7/07/2020

W najnowszym odcinku "Parts Specialists" Lars i Kevin pokazują jak prawidłowo wymienić pompę paliwa w ciężarówce.

Specjaliści warsztatowi swój najnowszy filmik zaczynają od przyjrzenia się pompie i filtrowi paliwa. Stwierdzając, że ciśnienie paliwa jest niskie, wyjmują pompę i sprawdzają filtr pod kątem zanieczyszczeń i ciał obcych. W takim przypadku, ponieważ dysk poprzeczny jest zużyty, zostaje wymieniony wraz z pompą zasilającą paliwo.

 

Podobnie jak wszystkie części, pompa paliwa przechodzi test jakości DTQS. Podobnie jak w przypadku wielu produktów marki DT Spare Parts, dołączono instrukcje montażu. Klienci mogą znaleźć akcesoria do układu paliwowego, takie jak przewody wtryskowe, nadajniki wskaźników paliwa, wskaźniki paliwa, wtryskiwacze jednostkowe, głowice filtrów paliwa, a także różne zawory wtryskowe, czujniki ciśnienia i zawory przelewowe na portalu partnerskim.

 

Pełny film ze wszystkimi wskazówkami i poradami poniżej:

Wsparcie można uzyskać również kontaktując się z działem pomocy technicznej, w którym zespół Parts Specialists jest gotowy, aby pomóc specjalistom w warsztatach w kwestiach technicznych dotyczących produktów i usług Diesel Technic.

 

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).