DTQS – System Jakości Diesel Technic | MOTOFAKTOR

System DTQS zapewnia klientom Diesel Technic wysoką jakość i gwarancję dla części DT Spare Parts i Siegel Automotive.

Istnieje powód, dla którego kupujący otrzymują 24 miesiące gwarancji na części DT Spare Parts i 12 miesięcy na produkty Siegel Automotive. Jest tak, ponieważ istniejące struktury i procesy tego kompleksowego dostawcy części i akcesoriów motoryzacyjnych są zaprojektowane pod kątem niezawodności, bezpieczeństwa i jakości oferowanych przez nią produktów.

 

System Jakości Diesel Technic (DTQS) jest podzielony na cztery podstawowe procesy: rozwój produktu, wstępna kontrola próbki, kontrola serii i obsługa posprzedażna.

 

Rozwój produktu jest wspierany przez dziesięciolecia wiedzy zdobytej w branży motoryzacyjnej, duże doświadczenie w zarządzaniu produktem i specjalistyczną wiedzę techniczną w zakresie rozwoju produktu. Firma współpracuje wyłącznie z dostawcami, którzy są certyfikowani zgodnie z międzynarodowymi standardami branży motoryzacyjnej.

Dostawca wytwarza wstępną próbkę na podstawie specyfikacji rozwoju produktu. Są one szczegółowo sprawdzane przez Diesel Technic w Niemczech i muszą spełniać wszystkie określone wymagania i kryteria. Dopiero po przejściu kontroli dostawca zostaje zatwierdzony do produkcji seryjnej.

Produkcja seryjna przez certyfikowanego dostawcę odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych procesów produkcji i kontroli. Aby zapewnić niezmiennie wysoką jakość kontroli szeregowej, losowe kontrole są przeprowadzane dla każdej partii zgodnie ze specyfikacjami planów badań i normami motoryzacyjnymi. Każdy element jest również wizualnie sprawdzany w ramach procesu przyjmowania towarów.

Usługa nie kończy się w momencie zakupu produktu. Jeśli potrzebujesz pomocy po zakupie swojego produktu, możesz skontaktować się z ekspertami z działu obsługi posprzedażnej. Obsługa posprzedażna to coś więcej niż sama gwarancja – jest to również pomoc w całkowitym zapobieganiu konieczności zgłaszania roszczeń gwarancyjnych.

 

Partnerzy dystrybucyjni i klienci ich warsztatów są wspierani przez doświadczonych techników mechaników/mechatroników z branży motoryzacyjnej w przypadku pytań technicznych dotyczących produktów marki Diesel Technic. Wielojęzyczne, ilustrowane instrukcje montażu, szkolenia i filmy wspierają mechaników w warsztacie przy instalacji i pozwalają uniknąć powtarzających się błędów montażowych.

Struktura różnych procesów ma zapewniać jakość produktów i oferować partnerom dystrybucyjnym oraz klientom niezawodność marek DT Parts Parts i Siegel Automotive.

 

Więcej informacji o systemie DTQS można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).