Więcej punktów ładowania Elli w Europie

Więcej punktów ładowania Elli w Europie

Spółka Elli (Volkswagen Group Charging) wciąż powiększa sieć ładowania i obecnie oferuje dostęp do ponad 600 tysięcy punktów ładowania w 27 krajach Europy.

Spółka Elli (Volkswagen Group Charging) wciąż powiększa swoją sieć ładowania i oferuje zwolennikom elektromobilności dostęp do ponad 600 tysięcy punktów ładowania w 27 krajach Europy. Jako jeden z największych dostawców usług ładowania i energii oraz marka Grupy Volkswagen, Elli systematycznie rozszerza swoją działalność w zakresie usług mobilności i oprócz znacznej rozbudowy sieci koncentruje się na zwiększeniu wygody podczas ładowania.

Rozpoczynamy rok z niesamowitą wiadomością: nasza ogólnoeuropejska sieć stacji ładowania liczy już ponad 600 000 punktów. To znaczące osiągnięcie dla Volkswagen Group Charging. Jednak nasze zaangażowanie wykracza poza liczby; chodzi o zapewnienie jak najlepszych doświadczeń związanych z ładowaniem, co pomoże rozwijać elektromobilność i redukować emisję dwutlenku węgla.

Giovanni Palazzo - prezes Elli

Jedną z kluczowych inicjatyw wpływających na poprawę doświadczeń związanych z ładowaniem jest sieć „Selected Partner Network”, nowo utworzony przez Grupę Volkswagen program mający na celu podniesienie jakości ładowania. „Selected Partner Network” to starannie wyselekcjonowana grupa partnerów – operatorów punktów ładowania premium, którzy zostali wybrani zgodnie z surowymi kryteriami jakości.

Sieć ta obejmuje optymalne miejsca ładowania, wysokowydajną infrastrukturę z udogodnieniami na miejscu (np. kawiarnie, restauracje, zaplecze sanitarne) oraz wysoką niezawodność. Klienci taryfy Elli Drive Highway korzystają również z niższych cen energii. Obecnie do „Selected Partner Network” należą IONITY Europe, Aral Pulse, huby ładowania Audi w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz Ewiva we Włoszech.

Źródło: Grupa Volkswagen

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).