Wiązki kablowe i ich zestawy naprawcze w ofercie DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Wiązki kablowe i ich zestawy naprawcze w ofercie DT Spare Parts

person Redakcja 25/09/2023

W ofercie produktowej DT Spare Parts możemy znaleźć szeroką ofertę wiązek kablowych przeznaczonych do pojazdów użytkowych wielu marek.

 

Wiązki kablowe odgrywają coraz większą rolę w sektorze motoryzacyjnym. Powodem tego jest rosnąca elektryfikacja i integracja komponentów elektrycznych w pojazdach użytkowych, co automatycznie prowadzi do większej liczby wymaganych kabli i wiązek kablowych. Na portalu partnerów Diesel Technic dostępne są wiązki kablowe DT Spare Parts do różnych typów pojazdów w różnych wersjach, a także artykuły specjalne do silnika, wnętrza pojazdu, podwozia i skrzyni biegów.

 

Wiązka kablowa, zwana także zestawem kablowym, łączy w sobie kable elektryczne, przewody, a często także złącza wtykowe, które są stosowane w pojazdach do wykonywania połączeń elektrycznych pomiędzy różnymi komponentami. Zalet wiązek kablowych jest wiele. Z jednej strony artykuły DT Spare Parts przekonują solidnością i trwałością, dlatego nadają się do pojazdów użytkowych, które są używane w wymagających warunkach. Ich solidne właściwości sprawiają, że wiązki kablowe są odporne na wibracje, wilgoć, ciepło, zimno i inne obciążenia środowiskowe. Z drugiej strony zastosowanie wstępnie zmontowanych wiązek kablowych minimalizuje ryzyko błędów w okablowaniu, ponieważ kable są już zmontowane zgodnie z wymaganiami. Ponadto zastosowanie wiązek kablowych może przyspieszyć proces instalacji, ponieważ kable są już przygotowane i wymagają jedynie podłączenia. Ponieważ wszystkie produkty przechodzą przez system jakości Diesel Technic (DTQS), zastosowanie wiązek kablowych marki DT Spare Parts zwiększa niezawodność połączeń elektrycznych. Wreszcie, wysokiej jakości wiązki kablowe zdobywają punkty za łatwość konserwacji, ponieważ okablowanie jest łatwo dostępne, a problemy można szybciej zidentyfikować i naprawić.

Fot. Diesel Technic

Na Portalu Partnerskim klienci znajdą różne wiązki kablowe w grupie produktów „Układ elektryczny”, odpowiednie do różnych zastosowań: Caterpillar, Citroen, DAF, Fiat, Ford, Fruehauf, General Motors, Goldhofer, Iveco, Komatsu, Krone, Kögel, Liebherr, MAN, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault, Scania, Schmitz Cargobull, Setra, VW i Volvo. Wśród nich znajdują się wiązki i złącza kablowe oraz liczne zestawy naprawcze. Niezależnie od tego, czy chodzi pojazd ciężarowy, przyczepę, autobus, transporter czy inne zastosowania – profesjonaliści z warsztatu znajdą odpowiednią część zamienną dla każdego działu produktów.

 

W filmie warsztatowym Parts Specialists Lars i Kevin ujawniają przydatne informacje na temat wiązek kablowych. Przedstawiają różne typy wiązek kablowych, wyjaśniają, jak je sprawdzać, jakie są rodzaje usterek i jak je prawidłowo korygować.

W przypadku pytań technicznych klienci końcowi mogą również w każdej chwili skontaktować się z HelpDeskiem. Tam mogą uzyskać natychmiastowe wsparcie ze strony Parts Specialists – profesjonalistów warsztatowych z Diesel Technic.

 

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).