Valeo Specialist Club – wymieniaj punkty na kasę | MOTOFAKTOR

Valeo Specialist Club - wymieniaj punkty na kasę

person Redakcja 12/07/2023

Program lojalnościowy Valeo Specialist Club przeszedł zmiany, dzięki którym jeszcze łatwiej i przyjemniej można otrzymać nagrody za zgromadzone punkty.

 

Korzystanie z programu lojalnościowego Valeo Specialist Club staje się łatwiejsze, wygodniejsze i jeszcze bardziej swobodne. Firma Valeo, w odpowiedzi na oczekiwania klientów, usuwa ograniczenia i limity związane z katalogiem nagród dostępnych w ramach programu. Teraz można zamienić zgromadzone punkty za zakupy na pieniądze.

 

Specialist Club to program lojalnościowy Valeo, który dostępny jest na polskim rynku od 2019 roku. Posiada prosty model uczestnictwa oparty na aplikacji mobilnej. Aby zdobywać punkty za zakup produktów Valeo, wystarczy pobrać aplikację na smartfona i skanować kody z pudełek produktów. Dzięki aplikacji można również na bieżąco sprawdzać liczbę zebranych punktów.

Wymieniaj punkty na pieniądze

Dotychczasowe punkty Valeo Specialist Club można było wymienić na nagrody w wirtualnym sklepie, które były następnie przesyłane bezpośrednio do warsztatu. Obszerny katalog oferował wiele kategorii nagród, obejmujących nie tylko urządzenia i akcesoria przydatne w warsztacie, ale także przedmioty codziennego użytku.

 

Jednak możliwość wyboru tylko z nagród dostępnych w katalogu była pewnym ograniczeniem dla użytkowników programu. Firma Valeo postanowiła wprowadzić modyfikację, która daje nieograniczone możliwości wyboru.

Płać kartą Edenred i skorzystaj z punktów za zakupy Valeo

Od teraz punkty zbierane za zakupy produktów Valeo w ramach programu Specialist Club można w dowolnym momencie wymienić na pieniądze. Pomaga w tym usługa wirtualnego portfela i cyfrowej karty przedpłaconej Edenred. Dzięki karcie można dokonywać zakupów w sklepach stacjonarnych i online, podobnie jak w przypadku standardowych kartach płatniczych.

 

Karty Edenred w ramach programu Specialist Club są wydawane bezpłatnie.

 

Sklep z nagrodami był dostępny do 5 lipca 2023 roku. Teraz jedyną możliwością wymiany punktów na nagrody jest korzystanie z karty płatniczej Edenred.

 

Karta przedpłacona Endered od teraz dostępna w Valeo Specialist Club.
Karta przedpłacona Endered od teraz dostępna w Valeo Specialist Club.

Promocja 2x więcej punktów!

Warto podkreślić, że do 31.08.2023 r. trwa promocja w której za zakup nowych zestawów sprzęgieł do do pojazdów ciężarowych oraz nowych kompresorów można otrzymać dwa razy więcej punktów.

Aplikacja Specialist Club - jak ją znaleźć?

Aplikacja Valeo Specialist Club, niezbędna do uczestnictwa w programie, można znaleźć w sklepach App Store i Google Play. Wystarczy wpisać hasło „Specialist Club” w wyszukiwarce. Aplikację można również pobrać za darmo ze strony internetowej.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).