Valeo organizuje szkolenia nt. elektromobilności | MOTOFAKTOR

Valeo organizuje szkolenia nt. elektromobilności

person Redakcja 13/09/2023

Valeo zaprasza na serię webinarów dotyczących pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Podczas spotkań, ekspert techniczny przybliży zagadnienia nt. e-mobilności.

 

Podczas serii bezpłatnych webinarów uczestnicy będą mieli okazję przyjrzeć się bliżej pojazdom elektrycznym i zelektryfikowanym oraz różnym rozwiązaniom korzystającym z energii elektrycznej, jakie można spotkać w autach, które coraz częściej przyjeżdżają do warsztatów niezależnych.

 

Szkolenie poprowadzi mgr inż. Waldemar Busz – doświadczony trener i wieloletni praktyk mechaniki pojazdowej.

 

Podczas pierwszej części szkolenia uczestnicy dowiedzą się między innymi:

 

  •  Jakie są początki pojazdów hybrydowych i zelektryfikowanych
  • Czym są mikro-hybrydy i czym różnią się od układów mild-hybrid
  • Omówiona zostanie budowa i zasada działania mikro-hybryd i miękkich hybryd

Szczegóły wydarzenia

Tytuł: Szkolenie techniczne: pojazdy elektryczne i hybrydowe

 

Cykl webinarów będzie podzielony na trzy części. Każda z nich odbędzie się w dwóch godzinach do wyboru. Aby wziąć udział w szkoleniach wystarczy zapisać się korzystając z odpowiednich formularzy poniżej. Więcej szczegółów na temat programów poszczególnych szkoleń pod linkami.

 

 

W późniejszym czasie, webinary te będą dostępne do obejrzenia o dowolnej porze pod tymi samymi adresami.

 

Źródło: Valeo

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).