Uniwersalna ładowarka EV od Herth+Buss Elparts | MOTOFAKTOR

Uniwersalna ładowarka EV od Herth+Buss Elparts

person Adrian Januszkiewicz 7/10/2018

W gamie produktów Elparts od Herth+Buss pojawił się uniwersalny kabel z ładowarką samochodów elektrycznych NRGkick.

Nowy produkt z gamy Elparts oferuje teraz warsztatom i końcowym konsumentom opcje ładowania sięgającą ponad korzystanie z publicznych lub prywatnych ładowarek EV. Ze zużyciem mocy sięgającym 22 kW, odpowiednio wyposażony pojazd elektryczny, taki jak Renault ZOE o pojemności 24 kWh, może być prawie w pełni naładowany w ciągu godziny w gnieździe wysokiego napięcia – a to nie wymaga szukania stacji ładowania przeznaczonej specjalnie dla pojazdów elektrycznych.

 

Pojazdy elektryczne zaczynają przejmować nasze drogi: chociaż wzrost ten jest stopniowy, jest nie do powstrzymania. Niska gęstość stacji ładowania i zbyt długi czas ładowania są uważane za jedną z najważniejszych przeszkód we wprowadzaniu takich ekologicznych pojazdów. Dzięki mobilnej stacji ładującej NRGkick Herth+Buss oferuje rozwiązanie problemów z ładowaniem, które dominują. Jego moc 22 kW z łatwością dopasowuje się do nieruchomego wall boxa, bez wad jego mocowania. Prąd elektryczny jest dostępny wszędzie; NRGkick właśnie udostępnia je samochodom elektrycznym. Można powiedzieć, że wall box został przeniesiony ze ściany domu do kabla ładowarki. Dzięki opcjonalnemu zestawowi adapterów pasażerowie pojazdu mogą cieszyć się nieograniczoną mobilnością.

 

Techniczne cechy NRGkick:

 

  • Prąd ładowania można łatwo regulować za pomocą przycisku na stacji ładującej.
  • Zintegrowany mechanizm ochrony przed prądem resztkowym (AC 30 mA, DC 6 mA) dla stałych i przemiennych prądów resztkowych zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. W przypadku wielu wall boxów należy to kupić jako dodatkową opcję, często wielkimi kosztami.
  • Wykrywanie NRGkick odbywa się automatycznie. Dzięki adapterowi z wtyczkami CEE 16 A (czerwony i niebieski) oraz stykowi bezpieczeństwa jako akcesoriom możliwe jest ładowanie w dowolnym konwencjonalnym gnieździe, jedno- lub trójfazowym.
  • Kabel ładowarki NRGkick ma ochronę przed kradzieżą i manipulacją oraz wyjątkowo kompaktowe wymiary.
  • Kable z certyfikatem TÜV i CE posiadają moduł pomiaru energii i są opcjonalnie dostępne w wersjach z Bluetooth lub bez. Kabel z Bluetooth zawiera nawet wygodną opcję sterowania smartfonem. Korzystając z bezpłatnej aplikacji NRGkick, dane ładowania, takie jak wydajność, moc, napięcie, prąd, koszty ładowania i zasięg, można wyświetlić w dowolnym momencie. Co więcej, aplikacja kontroluje także stację ładującą.
  • Prąd ładowania można nawet regulować podczas ładowania i nastawiać z dokładnością do 1 A między 6 A i 32 A.
  • Idealne, szybkie i bezpieczne ładowanie we wszystkich istniejących gniazdach – przy pomocy NRGkick te dokładne wymagania są spełnione.

 

Źródło: Herth+Buss

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).