TUNING SHOW EXPO 2023 w Krakowie już od jutra! | MOTOFAKTOR

TUNING SHOW EXPO 2023 w Krakowie już od jutra!

person Adrian Januszkiewicz 8/09/2023

Od jutra do niedzieli (9-10 września 2023 r.) w Krakowie odbędzie się TUNING SHOW EXPO 2023. To oznacza emocje związane m.in. z tuningiem, driftem i nie tylko.

Największy monster truck na świecie!

Ma ponad 10 metrów długości, 3,5 metra wysokości i prawie tyle samo szerokości – mowa o największym na świecie monster trucku, który zbudowany został w Polsce na bazie japońskiego Nissana Titana. Podczas TUNING SHOW EXPO w EXPO Kraków będzie można nie tylko podziwiać pojazd, ale i skorzystać z przejazdu tą niesamowitą maszyną. Już samo wejście do kabiny jest budzącym adrenalinę przeżyciem, ponieważ aby dostać się do środka, trzeba wspiąć się po wysokich schodkach. Jedno jest pewne – przejazd największym potworem na świecie, gwarantuje niezapomniane emocje!

Fot. TUNING SHOW EXPO

Strefa driftu, tuningu, car audio

Wiele ciekawych aktywności zaplanowanych jest również w strefach driftu, tuningu i car audio. W strefie driftu skorzystamy m.in. z drift TAXI, czyli przejazdów na prawym siedzeniu samochodu w widowiskowym, kontrolowanym poślizgu; w strefie tuningu na specjalnych stoiskach uczestnicy będą obserwować proces profesjonalnego oklejania aut, a następnie zostaną zaproszeni do spróbowania swoich sił np. w przyciemnianiu szyb samochodu; w strefie car audio odbędą się ostatnie w sezonie 2023 zawody PASCA rozgrywane według formatu PROPPER DROPPERS, dB RACE, a także odbędzie się turniej FANATICAAUDIO COMPETITION. A jeśli emocji nadal będzie mało, to z pewnością dostarczą ich symulatory wyścigowe, które pozwolą siąść za sterami najszybszych maszyn na świecie.

Fot. TUNING SHOW EXPO

Goście specjalni!

Sercem wydarzenia będzie Scena Główna, na której spotkamy gwiazdy motorsportu i popularnych twórców treści internetowych. Udział w imprezie potwierdził m.in. Sebastian Kraszewski prowadzący kanał motoryzacyjny Kickster TV – bez wątpienia jedna z największych YouTube’owych gwiazd w Polsce, znany ze swojego poczucia humoru i luźnego podejścia do motoryzacji. Spotkamy również Grzegorza Leszko – prowadzącego kanał Leszko TV – youtubera i twórcę motoryzacyjnego; Damiana Kurcza – youtubera, który opowie o pasji do budowania samochodów wyścigowych, Aleksandra Pelikańskiego znanego jako Młody Pelikan oraz Kubę Święcha – młodych kierowców rajdowych. TUNING SHOW EXPO będzie okazją nie tylko do poznania ulubionych postaci ze świata motoryzacji, ale i do zbicia z nimi przysłowiowej „piątki”.

Topowi wystawcy!

Wśród wystawców spotkamy topowe w Polsce firmy oferujące sprzęt i akcesoria dla motoryzacji od opon, przez oświetlenie, aż po kosmetyki, naklejki i gadżety. TUNING SHOW EXPO ponownie sprawi, że EXPO Kraków na dwa dni zamieni się w największy w Małopolsce garaż samochodowy, w którym znawcy zamieniają samochody w unikatowe perełki.

Fot. TUNING SHOW EXPO

Nie tylko samochody!

Podczas TUNING SHOW EXPO na moc wrażeń mogą liczyć nie tylko fani czterech, ale i dwóch kółek. Partner wydarzenia – MotoMikołaje Kraków – przygotował wiele niesamowitych atrakcji. Wśród nich m.in. wystawa zabytkowych i tuningowanych motocykli oraz pokazy motocyklowe. MotoMikołaje Kraków poprowadzą również szkolenia z pierwszej pomocy.

TUNING SHOW EXPO nie zna wieku

Impreza odbędzie się pod dachem, co jest ogromnym atutem i wyróżnikiem wydarzenia, bowiem bez względu na pogodę organizatorzy – Targi w Krakowie Sp. z o.o. i Showtime Tomasz Pansewicz – gwarantują zabawę. Program przygotowywany został przez pasjonatów motoryzacji, którzy z własnego doświadczenia wiedzą, że zainteresowania warto rozwijać od najmłodszych lat. Dlatego szereg niespodzianek czeka nie tylko na starszych, ale i młodszych fanów czterech kółek. Wśród nich m.in. możliwość sterowania modelami RC po specjalnie przygotowanym torze. Zaplanowane atrakcje będą miały charakter rozrywkowy oraz edukacyjny. Jak podkreślają sami wystawcy – wysokiej klasy oświetlenie w EXPO Kraków sprawia, że samochody prezentują się tutaj doskonale. Widać, jak wiele serca wkładane jest w każdy detal.

Fot. TUNING SHOW EXPO

TURBOPOMOC

Na Scenie Głównej oprócz spotkań z gośćmi specjalnymi odbędzie się w ramach akcji organizowanej przez TURBOPOMOC licytacja przejazdów supersamochodami. Dochód przeznaczony zostanie na pomoc w budowie domu dla osób z niepełnosprawnościami w Jawiszowicach. Chętni będą mogli również wrzucić datek do skarbonki, a w ramach podziękowania skorzystać z elektrycznych gokartów. Więcej o inicjatywie TUTAJ.

 

Program wydarzenia
Bilety

 

Źródło: EXPO Kraków

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).