TRICO odświeżyło gamę produktów Flex | MOTOFAKTOR

TRICO odświeżyło gamę produktów Flex

TRICO zaprezentowało nową gamę Flex, której nowa konstrukcja ma zapewniać jeszcze lepszą wydajność. Producent zastosował także nowe, ekologiczne opakowania.

 

W tym roku minęło 10 lat od wprowadzenia na rynek wycieraczek TRICO Flex. Właśnie ta seria okazała się jednym z najbardziej udanych produktów TRICO dostarczanych na aftermarket. Zadowoleni odbiorcy wskazują nie tylko na jakość samych wycieraczek, ale też na 95% pokrycie parku pojazdów za pomocą zaledwie 14 numerów referencyjnych. Dzięki temu sklepy i serwisy oferujące wycieraczki TRICO nie muszą dysponować zbyt dużą powierzchnią magazynową.

 

Wycieraczka TRICO Flex FL550

 

Nowa gama Flex to wycieraczki bezszkieletowe klasy premium. Oferta skierowana jest nie tylko do użytkowników tego typu wycieraczek, ale także do osób, które korzystają z wycieraczek starszej generacji i chcą za rozsądna cenę wymienić je na produkt wykonany w najnowocześniejszej, wiązkowej technologii.

 

Wycieraczki TRICO Flex zostały zaprojektowane i wyprodukowane w całości w UE na liniach produkcyjnych OE firmy. Zapewniają bardzo skuteczne oczyszczanie szyby w każdych warunkach pogodowych, dzięki oryginalnej konstrukcji wykorzystującej technologię podwójnych stalowych wielowypustów i unikalną formułę gumy.

Cała nowa gama TRICO Flex wykorzystuje sprawdzony, uproszczony system połączeń, który ma zapewniać kompatybilność niewielkiej liczby referencji z większością pojazdów na rynku.

 

Nowe opakowania, wykonane całkowicie z kartonu (bez przezroczystej części z tworzywa sztucznego) w całości nadają się do recyklingu.

 

Nowości, które wprowadziliśmy wraz z nową gamą Flex, pokazują nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań na rynek części zamiennych. Jesteśmy niezmiernie dumni z tej nowej gamy. Cieszymy się nie tylko z bardzo wysokiej jakości wycieraczek TRICO Flex, ale także z tego, że niewielka liczba referencji zapewnia prawie pełne pokrycie rynku, co ułatwia magazynowanie, dystrybucję i sprzedaż – mówi Valentin Neagu, Product & Technical Support Manager – Wipers AM.

 

Źródło: TRICO

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).