Tańsze paliwa na stacjach MOL i Lotos

Tańsze paliwa na stacjach MOL i Lotos

MOL Polska obniża promocyjnie ceny wszystkich paliw o 30 groszy za litr. Wystarczy być zarejestrowanym uczestnikiem programu Navigator.

MOL Polska obniża promocyjnie ceny wszystkich paliw o 30 groszy za litr. Wystarczy być zarejestrowanym uczestnikiem programu Navigator, by tankować taniej paliwa EVO i EVO Plus oraz gaz LPG w dowolny dzień tygodnia na wszystkich stacjach MOL i Lotos w Polsce. Ponadto, posiadacze odpowiedniej liczby punktów w Navigatorze mogą je wymienić o 20% korzystniej na kupon o wartości 50 zł na paliwo. MOL Polska zapowiada również nowy program lojalnościowy.

Okres wakacyjny to czas, kiedy nasi klienci częściej podróżują. Rodzinne wakacje, dłuższe wycieczki z przyjaciółmi czy krótkie wypady w plener - wszyscy wiemy, jak ważne są te chwile. Dlatego przygotowując wakacyjną promocję MOL Polska, skupiliśmy się zarówno na atrakcyjności cenowej, jak i dostępności oferty. Nasza promocja obejmuje wszystkie rodzaje paliw i każdy dzień tygodnia. Wystarczy być uczestnikiem programu Navigator, by korzystać ze zniżki 30 groszy za litr wysokiej jakości paliw EVO, paliw premium EVO Plus i gazu LPG oraz dodatkowo bardziej korzystnie wymienić uprzednio zebrane punkty na 50 zł kupon na paliwo. Jednorazowo w promocji można zatankować do 100 litrów, co daje natychmiastową oszczędność 30 zł.

Prezes Zarządu MOL Polska - Richard Austen

 

Promocja będzie dostępna od 1 lipca 2023 r. na wszystkich stacjach MOL i Lotos w Polsce. Aby skorzystać z promocji klienci powinni przedstawić wirtualną kartę programu Navigator. Jeżeli jej nie mają, mogą pobrać aplikację Navigator i zarejestrować się w programie. Wówczas kasjer naliczy odpowiedni rabat.

 

Użytkownicy programu Navigator, którzy posiadają zebrane punkty, mogą je dodatkowo wymienić na wirtualny kupon o wartości 50 zł. W okresie promocji wystarczy na to 1200 punktów, zamiast standardowych 1500 punktów, dzięki czemu może z niej skorzystać więcej klientów. Przy okazaniu wirtualnego kuponu przy kasie na stacji, kasjer odliczy kwotę 50 zł od opłaty za paliwo, uwzględniając zniżkę 30 groszy za litr. Promocja trwa do 18 lipca 2023 r. Do tego dnia użytkownicy programu Navigator mogą wymieniać punkty na kupony na paliwo oraz nagrody.

 

MOL Polska zapowiada również wprowadzenie nowego programu lojalnościowego. Już od 19 lipca oprócz jeszcze bardziej atrakcyjnych zniżek na paliwo, klienci będą mieli dostęp do promocji i oferty dostosowanych do ich indywidualnych preferencji zakupowych. Program dodatkowo będzie uatrakcyjniony propozycjami wzięcia udziału w różnych ekscytujących grach i zabawach z wyjątkowymi nagrodami.

 

MOL Polska dynamicznie przeprowadza proces zmiany marki i oferty sieci stacji Lotos nabytych w ramach transakcji połączenia PKN Orlen z Grupą Lotos. Do końca okresu letniego pod nową marką będzie działało 100 stacji w całej Polsce. Obecnie jest to już 35 punktów. W ofercie stacji znajdują się wysokiej jakości paliwa oferowane pod marką EVO oraz, w wersji premium, EVO Plus, w tym na wybranych stacjach wyjątkowa benzyna 100-oktanowa. Paliwa, dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologicznie dodatków EVOTECH, pomagają utrzymać właściwe parametry pracy silnika, poprzez utrzymanie go w czystości.

 

Źródło: MOL Polska

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).