Szybka obsługa wizyt online z Motointegrator.com w Inter Cars e-Catalog! | MOTOFAKTOR

Szybka obsługa wizyt online z Motointegrator.com w Inter Cars e-Catalog!

person Redakcja 20/11/2023

Od teraz możesz kontaktować się z klientem bez konieczności dzwonienia. Wszystkie funkcje wizytówki Motointegrator.com można teraz zrealizować poprzez Inter Cars e-Catalog.

 

Dzięki najnowszym usprawnieniom w obsłudze wizytówki warsztatu na Motointegrator.com nie musisz oddzwaniać do klienta z ofertą. Wystarczy, że wyślesz mu specjalną wiadomość z konta w Inter Cars e-Catalog. Nowy proces umawiania wizyt online umożliwia wysłanie klientowi nie tylko informacji tekstowej, ale także wycenę naprawy w formie dokumentu. Dzięki temu może on bez pośpiechu zadecydować czy wybiera usługę konkretnego warsztatu.

 

Dzięki integracji z Inter Cars e-Catalog możesz być na bieżąco ze wszystkimi zleceniami, które otrzymujesz ze swojej wizytówki w Motointegrator.com. Klient może online wybrać warsztat i umówić się na dogodny dla siebie termin wizyty bez konieczności telefonowania.

 

Taka forma kontaktu ma jeszcze jedną istotną zaletę – oszczędność czasu. Wykonanie telefonu do klienta zwykle wymaga poświęcenia dłuższej chwili. Jeżeli nie odbierze słuchawki, mechanik musi zaplanować kolejne próby dzwonienia. Poza tym ustalenie ceny oraz zakresu naprawy w trakcie rozmowy telefonicznej może nie być dobrze zrozumiane lub zapamiętane. Aby uniknąć wszelkich niedomówień, zdecydowanie lepiej wysłać wycenę do klienta w formie elektronicznej. Wtedy nikt nie będzie rozczarowany po dokonaniu naprawy.

 

Ponadto warsztat widzi cały status zlecenia, może tworzyć historię napraw i w każdej chwili do niej wrócić. Dzięki połączeniu tych dwóch platform, mechanik może sprawnie przygotować ofertę i automatycznie wysłać ją do Klienta. W systemie widoczne są również wszystkie przychody z wpływów wygenerowanych przez zlecenia utworzone w Motointegrator.com.

 

To łatwy i przystępny sposób umówienia i zrealizowania wizyty w serwisie samochodowym.

 

Jeśli nie masz jeszcze wizytówki na Motointegrator.com, to warto ją założyć i przetestować promowanie warsztatu. Zakładam wizytówkę

 

Jeśli korzystasz już z wizytówki, ale nie wiesz jak przygotować ofertę dla klienta obejrzyj instrukcję i przekonaj się jakie to łatwe! Instrukcja

 

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).