Spółka AS-PL podsumowała obecność na Automechanice | MOTOFAKTOR

Spółka AS-PL podsumowała obecność na Automechanice

Reprezentanci AS-PL byli obecni na targach Automechanika Frankfurt 2022, by spotkać się ze wszystkimi, którzy zainteresowani byli ofertą spółki.

Dziesiątki spotkań, setki rozmów i litry wypitej kawy. Stoisko AS-PL przeżyło prawdziwe oblężenie, na co mocno liczono. Duża, nowoczesna przestrzeń sprawdziła się, a wszystkie przygotowane miejsca do rozmów nie zwalniały się ani na moment. Duże zainteresowanie wzbudził hologram, który wyświetlał oferowane produkty. Uwagę przykuwał także ruchomy alternator i nowa gablota, która prezentowała przekrój alternatora i rozrusznika.

 

Targi Automechanika Frankfurt to bez wątpienia jedno z tych wydarzeń, które angażuje wszystkich reprezentantów obecnych na stoisku. Ilość spotkań i chętnych, którzy chcieliby poznać naszą ofertę lub po prostu porozmawiać jest bardzo duża, co zawsze bardzo nas cieszy – informuje Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL – Hala 3.0, w której znajdowało się nasze stoisko, była prawdopodobnie jedną z najbardziej obleganych. Wystawiały się tam największe firmy takie jak BorgWarner, Herth+Buss, NRF, Brembo czy Delphi. Zainteresowanie naszą firmą było bardzo duże, co tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że obrana przez nas droga jest prawidłowa, a rozwój marki AS jest zauważalny na całym świecie – zapewnia Paweł Kotala.

 

Podczas targów odbywało się także rozdanie nagród za produkty zgłoszone do rankingu Automechanika Innovation Award. Wśród nich znalazł się alternator A3384PR, który otrzymał wyróżnienie w kategorii Parts & Technology Solutions. Produkt ten znajduje się w ofercie AS-PL.

 

Z naszego punktu widzenia, Automechanika Frankfurt to jedno z najważniejszych wydarzeń w targowym kalendarzu – wyjaśnia Monika Gilis-Siek, Regionalny Dyrektor Handlowy (Europa Zachodnia i Ameryka).

 

Wróciliśmy niesamowicie zmęczeni, ale bardzo usatysfakcjonowani i zmotywowani do dalszej pracy. Dodatkowym aspektem, na który bardzo liczyłam, była możliwość spotkania się z klientami, którzy do Frankfurtu przylecieli z bardzo odległych rejonów, takich jak Ameryka Południowa, Afryka czy Azja. Możliwość poznania osób, z którymi od lat korespondujemy, była czymś niezwykłym i za to również uwielbiamy tego typu wydarzenia – informuje Monika Gilis-Siek.

 

Źródło: AS-PL

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).