Specjalne falowniki Herth+Buss | MOTOFAKTOR

Specjalne falowniki Herth+Buss

person Januszkiewicz Adrian 13/01/2020

W gamie produktów Elparts od Herth+Buss pojawiły się falowniki o napięciu przemiennym 230 V.

Korzystając z prądu stałego 12 V lub 24 V z akumulatora pojazdu, falowniki wytwarzają napięcie przemienne 230 V. Herth+Buss dodał teraz dwa potężne falowniki do asortymentu Elparts. Niezależnie od tego, czy chodzi o samochody osobowe, czy pojazdy użytkowe, zapewnia to niezależne, stałe i bezpieczne zasilanie dla wszystkich konsumentów.

 

Falowniki mają czystą moc wyjściową fali sinusoidalnej (moc ciągła) wynoszącą 2500 watów. Gwarantuje to stały przepływ mocy, takiej jak ta, która byłaby dostarczana z gniazda. W krótkim czasie falownik może nawet wytrzymać obciążenie do 5000 watów (prąd zablokowanego wirnika/prąd rozruchowy urządzenia).

 

Odpowiednio może obsługiwać wiele urządzeń: od ekspresów do kawy po telewizory z płaskim ekranem, grzejniki, golarki elektryczne i szczoteczki do zębów, urządzenia medyczne, drukarki laserowe, monitory, a nawet kserokopiarki, neony, duże silniki i sprężarki o zmiennej prędkości. Różnorodność opcji połączeń jest po prostu ogromna. To sprawia, że ​​falowniki są idealnym wyborem; nie tylko w inżynierii samochodowej i oczywistych zastosowaniach kempingowych, ale także w samochodach osobowych i pojazdach ciężarowych. Również w przypadku tych ostatnich liczba różnych konsumentów od lat stale rośnie.

 

Następujące elementy są uwzględnione i/lub zintegrowane w celu optymalizacji produktu:

 

  • Kabel połączeniowy i pilot zdalnego sterowania;
  • Funkcja wielu zabezpieczeń, która zapobiega przegrzaniu, przepięciu i przeładowaniu urządzeń;
  • Dwa miniaturowe wentylatorki;
  • Automatyczne wyłączanie w przypadku niskiego poziomu naładowania baterii, z alarmem;
  • Lampka kontrolna zapalająca się w przypadku przegrzania lub przeciążenia;
  • Możliwość podłączenia zewnętrznego napięcia 230 V w celu rozładowania akumulatora pojazdu.

 

Nowe falowniki Herth+Buss posiadają numery 76302500 i 76302502.

 

Źródło: Herth+Buss

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).