Sierpniowe nowości produktowe Moje Auto | MOTOFAKTOR

Sierpniowe nowości produktowe Moje Auto

person Redakcja 30/08/2023

Grupa Amtra rozszerzyła ofertę produktową w gamach Moje Auto i Moje Auto Detailer o magiczny żel i pędzelki detailingowe.

 

Nowość w gamie Moje Auto stanowi Magiczny żel do czyszczenia w pudełeczku 200 g o numerze produktowym 19-661. Jest to żel do czyszczenia deski rozdzielczej, uchwytów na kubki czy też innych trudno dostępnych miejsc.

 

Więcej szczegółów na API AMTRA.

Nowościami w ofercie Moje Auto Detailer są pędzelki detailingowe o następujących numerach:

 

  • 19-657 – Moje Auto Detailer Pędzelek detailingowy rozmiar 8, średnica: 16 mm. Więcej na API AMTRA.
  • 19-658 – Moje Auto Detailer Pędzelek detailingowy rozmiar 12 średnica 25 mm. Więcej na API AMTRA.
  • 19-659 – Moje Auto Detailer Pędzelek detailingowy rozmiar 16 średnica 35 mm. Więcej na API AMTRA.
  • 19-660 – Moje Auto Detailer Pędzelek detailingowy rozmiar 18 średnica 40 mm. Więcej na API AMTRA.

Źródło: Grupa Amtra

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).