Regulowane amortyzatory Oehlins w samochodzie Polestar 2 | MOTOFAKTOR

Regulowane amortyzatory Oehlins w samochodzie Polestar 2

person Adrian Januszkiewicz 10/07/2019

Tenneco ogłosiło, że amortyzatory DFV marki Öhlins znajdą się w pakiecie dla nowego, całkowicie elektrycznego Polestara 2.

Wśród elementów pakietu do samochodu Polestar 2 znajdą się przednie i tylne amortyzatory DFV marki Öhlins. Umożliwiają one właścicielom pojazdów dostosowanie tłumienia podwozia i jakości jazdy do warunków drogowych, stylu jazdy i innych zmiennych.

Cieszymy się, że możemy wprowadzić technologie zawieszenia premium dla nowej klasy wymagających kierowców dzięki współpracy Polestar z Öhlins. Fastback Polestar 2 to ekscytująca premiera. 100% energii elektrycznej. 100% wydajności. I jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jej częścią. Henrik Johansson dyrektor zarządzający Öhlins Racing należącego do firmy DRiV

 

Tenneco przejęło Öhlins Racing, szwedzką firmę technologiczną, która opracowuje najwyższej jakości systemy zawieszenia i podzespoły dla przemysłu motoryzacyjnego i sportów motorowych, w styczniu br. Dodanie Öhlins Racing wzbogaca portfolio Tenneco o gamę części zamiennych premium do samochodów i sportów motorowych jakości OE oraz na aftermarket.

 

Źródło: Tenneco

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).