Tenneco zakończyło przejęcie Öhlins Racing A.B. | MOTOFAKTOR

Tenneco zakończyło przejęcie Öhlins Racing A.B.

person Adrian Januszkiewicz 15/01/2019

Firma Tenneco 10 stycznia br. ogłosiła zakończenie przejęcia szwedzkiej marki Öhlins Racing A.B.

Umowa przejęcia Öhlins została podpisana i ogłoszona 15 listopada 2018 r. Zamknięcie poprzedza planowane rozdzielenie Tenneco na dwie niezależne, notowane na giełdzie spółki poprzez nieopodatkowany podział dla udziałowców, który ustanowi spółkę Aftermarket and Ride Performance i spółkę Powertrain Technology. Rozdział, który ma zakończyć się w drugiej połowie 2019 roku, jest częścią transformacji Tenneco, która następuje po przejęciu Federal-Mogul w październiku 2018 roku.

Öhlins jest integralną częścią tego, co stanie się naszą nową firmą Aftermarket and Ride Performance. Jego najwyższej jakości technologia i reputacja marki wzmocnią nasze portfolia OE i aftermarketowe, jednocześnie wzmacniając naszą pozycję w globalnej przestrzeni zaawansowanych układów zawieszenia. Ta transakcja jest kolejnym przykładem naszej strategii wykorzystania kluczowych technologii, które umożliwią lepszą pozycję firmy Tenneco w zakresie korzystania ze standardowych trendów w zakresie inteligentnego zawieszenia, autonomicznej jazdy i mobilności. Brian Kesseler co-CEO Tenneco

 

Źródło: Tenneco

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).