PZPO ponownie partnerem OMM | MOTOFAKTOR

PZPO ponownie partnerem OMM

Już po raz czwarty PZPO wspiera Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, w finałach których przeprowadzi konkursy z nagrodami dla uczestników.

W czasie Mistrzostw PZPO przeprowadzi konkursy z nagrodami:

  • serwisant opon osobowych w kategorii Mechanik Zawodowy
  • serwisant opon osobowych w kategorii Młody Mechanik
  • serwisant opon ciężarowych w kategorii Młody Mechanik
  • serwisant opon motocyklowych w kategorii Młody Mechanik.

Laureaci tych konkursów otrzymają w nagrodę wysokiej klasy klucz dynamometryczny oraz zestawy gadżetów.

Dla PZPO profesjonalizm serwisów jest ważny, szczególnie tych oponiarskich. Od tego w dużej mierze zależy nasze bezpieczeństwo na drogach, jak i komfort jazdy dla kierowców.

Piotr Sarnecki, dyrektor generalny Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego (PZPO)
Piotr Sarnecki, dyrektor generalny Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego (PZPO), Fot. PZPO

„Porządne i prawidłowo zamontowane opony to ważny element bezpieczeństwa na drodze. Nie ma tu miejsca na błędy przy montażu i pośpiech. Aby zwiększyć bezpieczeństwo jazdy wystarczy pamiętać o 3 podstawowych zasadach: porządne opony, profesjonalny serwis, prawidłowe ciśnienie i eksploatacja. Taką wiedzą chcemy się dzielić z uczestnikami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, zapraszamy też do naszej Akademii Oponiarskiej, a serwisy do programu Certyfikat Oponiarski PZPO. Warto pamiętać, że serwisy – w ramach rękojmi – ponoszą odpowiedzialność za jakość wykonanej usługi” – zachęca Piotr Sarnecki, dyrektor generalny Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego (PZPO).

„XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to sporo nowości i niespodzianek. Nie możemy na razie zdradzić wszystkich szczegółów, ale gwarantujemy, że będzie ciekawie. Przygotowujemy szereg nowych aktywności, które pozwolą uczestnikom podnieść kwalifikacje, poznać możliwości rozwoju w motoryzacji, a być może wybrać kierunek, w którym chcą się specjalizować. Każda kolejna edycja Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników to nowe możliwości edukacyjne, kategorie, konkurencje, wydarzenia towarzyszące i nowi partnerzy. Tak będzie i teraz. Nowi uczestnicy z pewnością się nie zawiodą, a stali bywalcy nie będą się nudzić!” – zapowiada Adrian Dekowski, Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników to projekt edukacyjny gromadzący licznych partnerów i ekspertów. To firmy m.in. z branży motoryzacyjnej, edukacyjnej czy IT, które dbają o edukację uczestników Mistrzostw dostarczając materiały szkoleniowe i przygotowując konkurencje praktyczne.

Partnerem strategicznym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników jest ORLEN OIL. Ambasadorzy marki – Robert Kubica, Kuba Przygoński, Bartosz Zmarzlik, Miko Marczyk i Kajetan Kajetanowicz – kibicują uczestnikom Mistrzostw, przygotowują dla nich konkurencje praktyczne i dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

PZPO pojawi się również ze swoim stoiskiem na Poznań Motor Show 2024 w hali nr 4 w dniach 4 – 7 kwietnia 2024.

Więcej o targach, jak i Mistrzostwach można przeczytać w naszej zapowiedzi TUTAJ.

Źródło: PZPO

 

Chcesz być na bieżąco z naszymi informacjami?

belka Wiadomości Google

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).