Promocja “W Motogamie kupujesz tylko zyskujesz!” | MOTOFAKTOR

Promocja "W Motogamie kupujesz tylko zyskujesz!"

person Redakcja 1/04/2021
Promocja obowiązuje w dniach:

1.04.2021 - 31.05.2021

Zasady promocji:

Partnerzy Handlowi Motogamy w okresie promocji za każde 50 000 PLN/netto kumulowanego obrotu na wszystkich liniach, biorących udział w akcji promocyjnej, w okresie promocji (Brembo, Delphi Technologies, Hella, Knecht, Mahle, NTN-SNR, Samko, Sein Sa - Autofren), otrzymają 2500 zł bruttto w postaci:


  • bonu wakacyjnego Itaka
  • e-karty podarunkowej Morele
  • karty podarunkowej Leroy Merlin


w dowolnej konfiguracji*.

*Dopuszczona jest dowolna konfiguracja pomiędzy „bonem wakacyjnym Itaka” lub „e-kartą podarunkową Morele” lub „karta podarunkową Leroy Merlin”, ale tylko i wyłącznie w wielokrotnościach 500 PLN, nie przekraczając wartości 2 500 PLN.

Dodatkowe pliki:

Obowiązuje w dniach 01/04/2021 - 31/05/2021
Organizator Motogama
Producent Autofren Seina
Brembo
Delphi Technologies
Hella
Knecht
Mahle
NTN-SNR
Samko
Asortyment wszystkie produkty
Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).