PIRE rozpoczyna ścisłą współpracę z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników

PIRE rozpoczyna ścisłą współpracę z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników

person Redakcja 31/07/2023

Polska Izba Rozwoju Elektromobilności (PIRE) angażuje się w edukację uczestników Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

PIRE i organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników V8 Team – rozpoczynają strategiczną współpracę, której celem jest edukacja młodych ludzi w zakresie elektromobilności i gospodarki wodorowej. PIRE będzie wspierać młodych mechaników na każdym etapie kształcenia – zarówno w trakcie przygotowań do Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, jak i w szkołach, w których zdobywają wiedzę na co dzień.

 

W ramach współpracy V8 Team zostaje członkiem PIRE, które z kolei dołącza do grona partnerów Akademii Młodego Mechanika w obszarze elektromobilności i gospodarki wodorowej.

 

Polska Izba Rozwoju Elektromobilności (PIRE) to jedna z największych organizacji branżowych w Polsce. Współtworzy rynek elektromobilności poprzez realizację projektów z zakresu wdrażania infrastruktury ładowania, flot pojazdów elektrycznych, rozwoju rynku eTruck, branży e-mobility w gospodarce i edukacji z zakresu elektromobilności.

Z Ogólnopolskimi Mistrzostwami Mechaników współpracujemy już od jakiegoś czasu. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tego przedsięwzięcia i motywacji młodych ludzi do zdobywania wiedzy, zwłaszcza w obszaru najnowszych technologii, elektromobilności, nowych rodzajów napędów czy wodoru. Chcemy dostarczyć młodym mechanikom fachowe materiały edukacyjne, przygotowane przez naszych ekspertów w atrakcyjnej formie, wspierać szkoły w codziennej edukacji młodzieży. Krzysztof Burda Prezes Zarządu Polskiej Izby Rozwoju Elektromobilności

 

Materiały edukacyjne przygotowane przez PIRE będą dostępne z pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika, do której dostęp mają przez cały rok wszyscy uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Od elektromobilności nie ma odwrotu – stąd nasze wysiłki, by wyposażyć młodych mechaników w profesjonalną wiedzę z tego zakresu. Wierzę, że z takim partnerem jak PIRE nam się to uda. Działamy cały rok, dlatego planujemy również spotkania edukacyjne w szkołach. Wspólnie będziemy walczyć o dofinansowania na budowę warsztatów modelowych w szkołach. Rozważamy wprowadzenie tematu cyberbezpieczeństwa do edukacji w zakresie elektromobilności. Adrian Dekowski prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).