Photomate nowym partnerem EV Klub Polska | MOTOFAKTOR

Photomate wspiera rozwój EV Klub Polska, dołączając do grona jego partnerów strategicznych. Dzięki współpracy obie strony mają rozwinąć siebie i e-mobilność.

 

Od 2008 roku Photomate jest liderem w regionie, dostarczając falowniki do projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Zespół liczący ponad 160 pracowników, pracuje w 23 krajach. Firma jest Certyfikowanym partnerem Huawei VAP (Value Added Partner) i CSP (Certified Service Partner) dystrybuującym falowniki, magazyny energii i ładowarki do samochodów elektrycznych. Celem Photomate jest dostarczanie inteligentnych i niezawodnych urządzeń fotowoltaicznych z maksymalnym wsparciem technicznym dla klientów w Europie Środkowej, Wschodniej, Północnej, Kaukazie i Azji Środkowej.

 

Photomate oferuje także szereg bezpłatnych oraz odpłatnych usług po- i przed-sprzedażowych oraz szkoleń, które w dużej mierze świadczone są w KEZO Centrum Badawczym PAN, online lub telefonicznie przez doświadczonych specjalistów technicznych.

Fot. EV Klub Polska

Cieszy mnie możliwość współpracy z EV Klub Polska, w ramach której możemy integrować się z wiodącymi markami z całego łańcucha wartości w elektromobilności. Naszym głównym celem jest zaprezentowanie naszych ładowarek samochodowych, które idealnie wpisują się w tematykę EV Klub. Przy okazji możemy również zaproponować nasze rozwiązania w zakresie falowników i magazynów energii do projektów komercyjnych i mieszkaniowych. Jestem przekonany, że będzie to inspirująca współpraca dla nas wszystkich – mówi Tomasz Żach, Country Manager, Photomate Polska.

 

EV Klub Polska to pierwszy i największy w Polsce klub właścicieli i użytkowników pojazdów elektrycznych (5 000 użytkowników), który zabiega o kształtowanie jak najlepszego otoczenia prawnego i gospodarczego dla użytkowania pojazdów zeroemisyjnych. EV Klub Polska jest również jednym z współzałożycieli Global EV Drivers’ Alliance, organizacji zrzeszającej kluby użytkowników samochodów elektrycznych z całego świata.

 

Źródło: EV Klub Polska

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).