Oleje Shell Helix z nagrodą „Dobra Marka 2023” | MOTOFAKTOR

Oleje Shell Helix z nagrodą „Dobra Marka 2023”

Marka Shell Helix otrzymała prestiżowy tytuł „Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma” w kategorii oleje silnikowe i środki smarne.

Wyróżnienie to przyznawane jest innowacyjnym, zaufanym i najbardziej rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku.

Oleje Shell Helix przeznaczone są do silników samochodów osobowych. Od momentu pojawienia się na rynku sukcesywnie zdobywały uznanie zarówno ekspertów branżowych, jak i polskich kierowców. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody. Najnowszą jest medal w programie „Dobra Marka 2023 – Jakość, Zaufanie, Renoma”, którego celem jest wyłonienie najlepszych, innowacyjnych i najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku.

W ramach programu już po raz czternasty zostały przeprowadzone badania określające wartość, aktywność oraz rozpoznawalność poszczególnych brandów. Analizy obejmują m.in. pozycję rynkową poszczególnych marek i jej wahania, jakość produktów oraz stopień zaufania klientów. Shell Helix został wyróżniony medalem „Dobra Marka” po raz drugi, pierwszy raz miało to miejsce w 2017 roku.

 

 

Shell Łukasz Radzymiński

– Cieszymy się bardzo z kolejnego wyróżnienia dla Shell Helix, naszej najważniejszej marki i dziękujemy za zaufanie odbiorców. Nagroda w programie „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” to potwierdzenie wysokiej jakości naszych produktów. Przyznanie jeszcze jednego tytułu oznacza, że oleje silnikowe Shell Helix utrzymują uznanie ekspertów motoryzacyjnych i zaufanie polskich kierowców, co jest dla nas szczególnym powodem do dumy. Warto podkreślić, że decyzje konsumentów w naszym kraju idą w parze z globalną oceną naszych produktów. Oleje Shell Helix mają aprobaty i rekomendacje wszystkich wiodących producentów samochodów na świecie – powiedział Łukasz Radzymiński, Dyrektor Sprzedaży w dziale olejowym Shell Polska.

 

 

Shell Helix to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie, w pełni syntetyczne oleje silnikowe dostępne na polskim rynku. Są produkowane z gazu ziemnego przy wykorzystaniu opatentowanej technologii Shell PurePlus. Ich stosowanie przekłada się na lepsze osiągi, ochronę i żywotność jednostki napędowej oraz – co jest dziś szczególnie ważne dla kierowców – ograniczenie spalania paliwa .

Otrzymany właśnie znak „Dobra Marka” jest kolejnym wyróżnieniem przyznanym olejom Shell Helix. Na początku 2023 roku polscy kierowcy nagrodzili tę markę w plebiscycie Złoty Laur Klienta/Laur Konsumenta. Wcześniej brand Shell Helix otrzymał m.in. nagrodę e-Laur X-lecia Lauru Konsumenta oraz Fleet Derby 2022.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).