Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i Poznań Motor Show razem na dłużej | MOTOFAKTOR

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników i Poznań Motor Show razem na dłużej

person Redakcja 12/07/2023

Grupa MTP i organizatorzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników zawarli umowę o współpracy przy organizacji wydarzenia i wsparciu rozwoju przyszłych mechaników samochodowych.

Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników na stałe wpisały się w kalendarz największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show. To właśnie w czasie corocznego święta miłośników motoryzacji odbywają się finały tej wyjątkowej rywalizacji. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich spotykają się setki uczniów ze szkół średnich z całej Polski, by sprawdzić swoją wiedzę w praktyce, zdobyć nowe doświadczenia i walczyć o zwycięstwo. Na mocy umowy podpisanej przez Grupę MTP i organizatorów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników na kolejne sześć lat zakres dotychczasowej współpracy znacznie się rozszerzy.

Co roku z ogromną przyjemnością gościmy w Poznaniu finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Z podziwem obserwujemy zapał i zaangażowanie nie tylko samych uczestników, ale także ich opiekunów oraz organizatorów i partnerów wydarzenia. Dlatego zdecydowaliśmy się na zacieśnienie współpracy i jeszcze mocniejsze wsparcie młodych mechaników na początku ich ścieżki zawodowej. Dariusz Wawrzyniak Dyrektor Grupy Produktów Grupy MTP

 

Umowa przewiduje realizację wspólnych działań wspierających edukację młodych mechaników, ich rozwój zawodowy, tworzenie nowych ścieżek kształcenia dostosowanych do wymogów współczesnej motoryzacji, takich jak elektromobilność, czy gospodarka wodorowa, rozwój Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kierunku nowych kategorii i wydarzeń towarzyszących, a także wsparcie Akademii Młodego Mechanika – platformy edukacyjnej dla uczestników Mistrzostw. Współpraca obejmuje zarówno aktywności podczas Poznań Motor Show, jak i odbywających się co dwa lata w Poznaniu Targów Techniki Motoryzacyjnej.

Tegoroczne finały Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dawno za nami, ale nie odpoczywamy. Już przygotowujemy się do kolejnej edycji, szukamy nowych możliwości rozwoju i obszarów współpracy, by w kolejnej edycji zaproponować uczestnikom jeszcze bardziej atrakcyjną formę naszego przedsięwzięcia, z nowościami, a być może także nowymi kategoriami. Cały czas się rozwijamy, dlatego cieszy nas wsparcie tak znamienitego partnera jak Grupa MTP. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Grupa MTP

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Grupa MTP oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).