Nowy oddział INTER-TEAM w Skierniewicach | MOTOFAKTOR

Nowy oddział INTER-TEAM w Skierniewicach

person Joanna Piszcz 3/10/2023

2 października 2023 r. rozpoczął działalność nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM zlokalizowany w Skierniewicach przy ul. Marii Skłodowskiej Curie 124.

Jest to piąty oddział INTER-TEAM w województwie łódzkim i 85 w Polsce.

Oddział w Skierniewicach to kolejny punkt na mapie sprzedażowej INTER-TEAM, który uruchamiamy w tym roku. Pozwali nam dotrzeć do nowych klientów i rozwinąć sprzedaż w tym regionie. Dbamy o to, aby klienci warsztatowi mieli łatwy dostęp do części wsparty fachowym doradztwem oraz usługami dodatkowymi. Dlatego zapraszamy przedstawicieli lokalnych warsztatów do kontaktu z naszymi handlowcami i do odwiedzin w nowym Oddziale. Nasz zespół sprzedażowy odpowie na wszelkie pytania zarówno pod względem prezentacji oferowanego asortymentu jak i usług mogących pomóc w dalszym rozwoju biznesu. Paweł Nowosielski dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM

 

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu – korzystając z bogatego zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje pełen asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także szeroką ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych. Do dyspozycji klientów pozostaje wykwalifikowana załoga gotowa doradzić i udzielić niezbędnego wsparcia technicznego.

 

Adres nowego oddziału:
INTER-TEAM Skierniewice
ul. Marii Skłodowskiej Curie 124
96-100 Skierniewice
tel. 46 892 11 28
e-mail: skierniewice@inter-team.com.pl

Godziny otwarcia:
pon. – pt.: 8.00 – 18.00
sob.: 8.00 – 14.00

 

Źródło: INTER-TEAM

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).