Nowości w ofercie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Nowości w ofercie Inter Cars

person Redakcja 19/07/2023

W asortymencie Inter Cars pojawiły się nowości - rolety bagażnika BLIC oraz panele ochronne przestrzeni ładunkowej do samochodów dostawczych Duravan.

Panele ochronne Duravan przeznaczone są do zastosowania w małych i średnich samochodach dostawczych. Chronią one cienką blachę karoserii od wewnętrznej strony, pozwalając uniknąć bardzo szpecących i kosztownych w naprawie uszkodzeń mechanicznych.

 

Produkty Duravan dostępne w ofercie Inter Cars przeznaczone są do samodzielnego montażu i demontażu, co jest bardzo łatwe i nie wymaga użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Wszystko to, co niezbędne, znajduje się w zestawie, a cały proces montażu zajmuje zaledwie kilka minut i nie powoduje najmniejszej ingerencji w strukturę pojazdu.

 

Panele ochronne Duravan charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną na przebicia i zarysowania oraz odpornością na wilgoć, wodę i większość substancji chemicznych. Zapewniają ochronę i poprawę estetyki przestrzeni ładunkowej. Istnieje również możliwość przełożenia ich do innego pojazdu o podobnych parametrach przestrzeni ładunkowej.

 

Oto przykładowe indeksy paneli ochronnych Duravan w Inter Cars e-Catalog:

 

  • 7-21-01P-W1 – materiał tworzywo sztuczne
  • 7-21-01S-W1 – materiał sklejka

 

Do oferty wprowadziliśmy także około 40 referencji rolet bagażnika marki BLIC. Ta istotna część wyposażenia wnętrza pojazdu w stopniu znacznym ułatwi załadowanie bagażu. Jest także jednym z elementów podnoszących użytkowe właściwości samochodu.

 

Części nadwozia marki BLIC to wysokiej jakości elementy polecane zarówno jako alternatywa dla zamienników innych producentów, jak i części oryginalnych (nowych i z rynku wtórnego). Oto przykładowe indeksy rolet bagażnika BLIC w Inter Cars e-Catalog:

 

  • BLIC 3000-25-0071750P
  • BLIC 3000-25-0069750P

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).