Nowe siły w zespole zarządzającym Hengst | MOTOFAKTOR

Nowe siły w zespole zarządzającym Hengst

person Adrian Januszkiewicz 14/09/2018

Dr Thomas Netsch objął stanowisko wiceprezesa Grupy Hengst ds. filtracji przemysłowej.

Specjalizująca się w filtracji Grupa Hengst, rozbudowuje szeregi przygotowując się do dalszego rozwoju działu filtracji przemysłowej. Od 1 września 2018 Dr Thomas Netsch objął stanowisko wiceprezesa Grupy odpowiedzialnego za operacje biznesowe z zakresu filtracji przemysłowej. Dr Netsch wnosi ze sobą ogromne, ponad 20-letnie doświadczenie zdobyte w szerokim zakresie filtracji przemysłowej.

 

Dr Thomas Netsch będzie częścią zespołu zarządzającego Hengst, a jako członek Extended Board będzie podlegał bezpośrednio prezesowi Christopherowi Heine.

 

Dzięki temu, Grupa Hengst konsekwentnie kontynuuje strategię dalszego rozwoju w zakresie przemysłowej filtracji powietrza. Niedawno Hengst SE przejęła specjalistów od filtracji powietrza DELBAG, po wcześniejszym przejęciu duńskiej spółki filtracyjnej Nordic Air Filtration.

Wraz z ciągłym rozwojem firmy rozbudowujemy nasz zespół zarządzający. Cieszymy się z zasilenia struktur firmy przez osobę o tak ugruntowanej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Jesteśmy pewni, że Dr Thomas Netsch będzie miał kluczowy wkład w dalszy rozwój Grupy Hengst. Christopher Heine dyrektor generalny Grupy Hengst

 

Zdjęcie główne od lewej: Christopher Heine (dyrektor generalny), dr Thomas Netsch (wiceprezes grupy ds. filtracji przemysłowej), Jens Röttgering (właściciel i prezes zarządu)

 

Źródło: Hengst

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).