Nowa generacja opon ciężarowych Apollo Tyres | MOTOFAKTOR

Nowa generacja opon ciężarowych Apollo Tyres

person Redakcja 28/09/2023

Apollo Tyres wprowadziło na rynek drugą generację opony ciężarowej EnduRace RA 2 do transportu regionalnego.

 

opona ENDURACE RA2 Apollo TyresApollo Tyres wprowadziło na rynek drugą generację opony ciężarowej EnduRace RA 2 do transportu regionalnego. Nowy wzór bieżnika i ulepszone materiały zapewniają lepszą przyczepność i prowadzenie przez cały sezon, a także niższe opory toczenia i lepszą trwałość.

 

Dostępna w rozmiarze 315/70 dla obręczy 22,5 cala, opona została kompleksowo przeprojektowana, aby zapewnić wzrost przebiegu średnio o 5%*.

 

Opona EnduRace RA 2, która została opracowana i jest produkowana w Europie, charakteryzuje się nowym, kompaktowym wzorem bieżnika o szerszej powierzchni styku niż jej poprzedniczka. Zmieniona mieszanka jest bardziej odporna na ścieranie, a zmodyfikowana konstrukcja stopki i integracja materiału o niskiej histerezie w obszarze wysokiego obciążenia opony zapewniają ochronę przed deformacją pod obciążeniem.

 

W porównaniu z oponą RA pierwszej generacji nowa opona EnduRace RA 2 zapewnia o 10% niższe opory toczenia* i o 1dB niższy średni hałas drogowy, oferując jednocześnie o 10% lepszą trakcję.

 

EnduRace RA 2 to najnowszy produkt wyposażony w „Invisible Groove Technology” Apollo Tyres, innowacyjny wzór rowków z blokami barkowymi „Multi-Edge”, który zapewnia lepszą przyczepność, trakcję i trwałość przez cały okres użytkowania opony. Ułatwia również doskonałe prowadzenie na wielu trudnych nawierzchniach, takich jak śnieg, a możliwości opony w trudnych warunkach pogodowych zostały potwierdzone znakiem „płatka śniegu”.

Pierwszą generację EnduRace RA wprowadziliśmy na rynek w 2021 roku. Od tego czasu opona zyskała na popularności wśród przewoźników średnio- i długodystansowych w całej Europie. W międzyczasie zwiększyliśmy nasze inwestycje w badania i rozwój opon do samochodów ciężarowych, kierując się bezpośrednimi opiniami naszych klientów. Pozwoliło nam to przyspieszyć wprowadzanie innowacji w zakresie konstrukcji i materiałów. W rezultacie powstał nowy produkt RA, który wyróżnia się w tym wysoce konkurencyjnym segmencie. John Nikhil Joy Cluster Director Europe - Truck & Bus Tyres w Apollo Tyres

 

Nowy EnduRace RA 2 zostanie wprowadzony na rynek jeszcze w tym miesiącu.

 

* Dane oparte na wewnętrznych testach z poprzednią oponą EnduRace RA w rozmiarze 315/70 R22.5.

 

Źródło: Apollo Tyres

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).